EMİROĞLU'NUN   BASINA VE KAMUOYUNA AÇIKLAMASI

Print
Haber Tarihi : 17.08.2017 12:46
FaceBook paylaş Twitter paylaş Google paylaş Yahoo paylaş MSN paylaş Hotmail paylaş Delicious paylaş Digg paylaş

Genel koordinatörümüz Emiroğlu Bir Resmi Kurum Olan   Trabzon Büyük Şehir Belediyesi Basın ve Halka İlişkiler Dairesi Başkanlığının Kendisi hakkında Mesnetsiz ve Yalan Beyanda Bulunan Yazısına cevaben Aynen Aşağıdaki Şu Açıklamayı yapmıştır ve taktir kamuoyunun Demiştir

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı Tarafından Şahsım ve Haber Sitem Hakkında 17.08.2017 Tarih ve 39 Sayılı yazı ile tüm Basın kuruluşlarına gönderilen yazı mesnetsiz ve yalan beyandır.
Konu ile İlgili Trabzon Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı şahsımı ve haberimhamsi.com haber sitem hakkında sözde diye haber bahsetmesi ahlaki   olmayan ve resmi bir kuruma yakışmayan bir davranıştır.
Tüm Yasal İşlemleri yerine getiren devletine vergisini veren şahsımın genel koordinatörlüğünü yaptığım haberimhamsi.com haber sitesidir .
Eğer sözde haber sitesi isem Trabzon Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı olarak günlük haberlerinizin yayınlanması için haber metinlerinizi neden yolluyorsunuz demek ki şimdiye kadar gerçek haber sitesi idik aleyhinize haber yazınca sözde olduk.
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığının yolladığı her haberi yazacaksın yazmazsan birde bizlere rantçı diye iftira atacaksın şimdi soruyorum tarafıma hangi konuda rant sağladınız yada hangi yakın akrabama iş verdiniz çıkın açıklayın Trabzon Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı olarak Kamuoyuna yalan beyanda bulunup yanıltmayın 
Ayrıca aşağıda Haberimhamsi.com haber sitemde yayınladığım haberde sadece ‘’MUSTAFA AKKAYA'NIN TÜM YETKİLERİ ELİNDEN ALINDI’’dedim ve haberin içeriğinde bile görevinden alındı diye ibare ve kelime kullanmadım Mustafa AKKAYA hakkında hakaret ve şahsını küçük düşürecek her hangi bir açıklamam yoktur sadece resmi bir kurumun hakkında duyumumu bilgilendirmek amacı ile okuyucularımı bir gazetecilik kimliğimle bilgilendirmişimdir   Resmi bir kurum olan Trabzon Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı olarak halkına hizmet etmek ve doğru yönde bilgilendirmektir.
Şimdi Haberimhamsi.com haber sitesi Genel   Koordinatörü Olarak ve haber sitemi takip eden değerli okuyucularım adına Trabzon Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı olarak kamuoyunu aydınlatmak amacı ile ilgili Genel sekreter Yardımcısı Mustafa AKKAYA’nın bir ay önceki yetkileri nelerdir bu günün tarihi itibari ile yetkileri nelerdir tek tek açıklanmasını üzerinden alınan yetkileri neden alındı diye basın kuruluşlarına yaptığınız cevap ve açıklama diye yolladığınız açıklama gibi bir açıklama yapılmasını istiyoruz kamuoyunu bilgilendirme acısından 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı tarafından yollanan yazı

17.08 2017 tarih ve Sayı : 39/ Konu : Bülten
haberimhamsi.com isimli sözde internet haber sitesinde Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Akkaya için “Yetkileri Elinden Alındı” şeklinde tamamen yalan bir haber yayınlanmıştır.
Kadim şehrimizdeki herkes bilir ki Trabzon Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki görevlilerin ve kurumlarının bir yanlış, haksız uygulaması olursa buna göz yumulmaz.
Bunun yanı sıra tüm kamuoyunun bilmesi gerekir ki, Genel Sekreter Yardımcımız hakkında ortaya atılan bu yalan haberler, rant elde etmek isteyen kişi veya grupların ürünüdür. Belediyemizden çıkar temin etmek isteyen hiçbir kişi ya da grup bu emeline ulaşamamıştır, bundan sonra da ulaşamayacaktır. Bunun karşısında söz konusu kişi veya rant grupları bürokratlarımızı bu şekilde yıpratmak istemektedir.
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Mustafa Akkaya görevinin başındadır, Trabzon’umuza hizmete devam etmektedir. Söz konusu yalan haberle ilgili olarak hukuki işlem başlatılacaktır.
Trabzon Büyükşehir Belediyesi
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı

Haber sitemde yayınladığım haber metni 

MUSTAFA AKKAYA'NIN TÜM YETKİLERİ ELİNDEN ALINDI
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Vekili Mustafa Akkaya'nın tüm yetkilileri elinden alındı
Haber sitemize gelen haberlere göre Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Vekili Mustafa Akkaya'nın son Dönemlerde kendisi hakkında çıkan bazı dedikoduların ayyuka   çıkmasından   ve   verilen şikayet mektubunuda dikkate alan   Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayip ERDOĞAN   görevden uzaklaştırılması için bizzat talimat verdiği ve   Mustafa AKKAYA verilen tüm yetkililerinin alınmasının ardından başka bir kuruma teğet geçiş yapmak için uğraşıyor
FaceBook paylaş Twitter paylaş Google paylaş Yahoo paylaş MSN paylaş Hotmail paylaş Delicious paylaş Digg paylaş
Yazarlarımız
Süper Lig Puan Tablosu
Sr
Takımlar
Oy
Av
Pu
1
Beşiktaş
34
40
79
2
Osmanlıspor
34
16
52
3
Akhisar B.
34
1
46
4
Eskişehirspor
19
24
44
5
Gençlerbirliği
19
20
39
6
Ç. Rizespor
34
-9
37
7
Gaziantepspor
19
20
35
8
Bursaspor
19
1
31
9
Sivasspor
34
-14
31
ANASAYFA |GÜNDEM |BÖLGESEL |SİYASET |EKONOMİ |DÜNYA |SPOR |SAĞLIK |YAŞAM |BİLİM VE TEKNOLOJİ |EĞİTİM |KÜLTÜR SANAT |MAGAZİN
GÜRÜŞ SAYFAM YAP| |RSS ÖZET AKIŞI|İLETİŞİM|KÜNYE
Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir. Tüm hakları saklıdır.