ACIMASIZCA VEFASIZLIK……..

Print
Haber Tarihi : 23.08.2017 11:52
FaceBook paylaş Twitter paylaş Google paylaş Yahoo paylaş MSN paylaş Hotmail paylaş Delicious paylaş Digg paylaş

Geçenler de yazımdan önce köşemde yazdığım "Hah ve Adalet Üzerine Düşünmek ve Her Daim Milletle İç İçe Olmak" başlıklı yazılarım dolayısıyla çok okuyucularından ve bunun yanı sıra takipçilerimden çok olumlu olan beyanlar aldım.

Bunun yanında sitem aldığım kişiler ise bana “Çok acımasızca yazdın dediler. Asıl burada yapmak istediğim olan şey, Sokakta insanlar ne düşünüyorsa onları dile getirerek, çoğu kişilerin dile getiremediklerine tercüman olmak. Sokağa çıkın yerli yersiz herkese sorun bunları sokağın dilinden duyacaksınız. Benim yaptığım sadece halkın seçmenin düşündüklerini yazıya dökmektir.

Ancak beni eleştirenlere yazımı acımasız bulanlara bakıldığında ise "Hak ve Adalet için eleştiride bulunduğum VEKİLLERIM benimde oy verdiğim MİLLETVEKİLLERİDİR. Bana göre yazılarıma kızan bu arkadaşların kesinlikle herhangi bir MENFAHAT uğruna bunu yaptıklarını düşünüyorum. Ama geçici menfaatleri için savunanların çoğu o milletvekillerimizin bir sonraki seçimde aday olarak gösterilmediği zaman yanlarında olmayacaklar BİZLER ONLARIN YANINDA OLACAĞIZ. Birde şunu belirtmek isterim siyaset küskünlük kaldırmaz. Çünkü iyi yapılanı hep birlikte öveceğiz, kötü yapılanları da hep birlikte eleştireceğiz. Sizlere soruyorum doğruluk dürüstlük bunu gerektirmezmi…..

Gelin bugün sokağa çıkalım. Soralım % 50+1 oy alabilecekmiyiz çünkü Sayın Cumhurbaşkanımız bizlerden bunu bekliyor. Ben bazı milletvekillerini eleştirdiğimde sokağın sesinin tercümanı olarak vekalet veren halka soralım.! Trabzon için Sayın Bakanım ve bir iki Milletvekili dışında diğerleri icraat olarak neler yaptı. Bunları tek tek masaya yatıralım. Eleştiride bulunduğum kişileri bir bir soralım bakalım onlar ne söyleyecek, Trabzon seçmenine bu güne kadar ne gibi icraatlarda bulunuldu, hep birlikte soralım istermisiniz….!

Gel gör ki siyaset "DÜZ ÇİZGİ "değilmiş...

Köşemde yazdıklarım bilmiş olduklarımın yüzde 10’dur. Ben buradan sadece ÖZ ELEŞTİRI yaptım. Hiç kimseye ön yargılı deyilim. Ön yargılı olsam daha önce çok sevdiğim kader arkadaşım olan vekilimi tutar bazılarının yaptığı gibi yağ yakar onlar gibi bende çok iyi biri olurdum

Yazılarımdan sonra beni eleştiren bu kişiler sayın Vekilim hakkında daha önce ne söylediklerini çok iyi biliyorum, onunla ilgili demedikleri kalmamış gibi Vekil olunca sahip çıkıp beni haksızlıkla ve vefasızlıkla suçlayanları buradan şimdilik deşifre etmek istemiyorum. Vekiller VEFALI olmalı "KİN ve NEFRET" duymamalı seçmenini ALLAH için sevmelidir. Bizler o sevgiyi verdik ama Vekillerimizden göremedik olsun "BİZLER HANCI ONLAR YOCU"...... Bakalım geçen zamanda ne olur göreceğiz. “Allah neyler, neylerse güzel egler…

Siyasette ahlakı üstün KILMALIYIZ. Inancımızı asla SİYASI rant için kullanmamalıyız….. ..

Ama beni eleştirenlerden bir örnek vermeden içim hiç rahat etmeyeceğini siz okuyucularımın özrüne sığınarak anlatmak istiyorum. Bakın beni eleştiren arkadaşlarımdan bir tanesi Bir ilçemize ILÇE BAŞKANI olabilmek için zamanında 40 takla atıyordu ve o ilçemizin seçmeni tarafından hiç sevilmeyen biri olduğu gibi, veto yiyen ve ilçe başkanı olamayan o zat, daha sonrada Ak Partide Teşkilat Başkanlığı istedi o da olmayınca hevesi kursağında kaldı ve defalarca yönetimden istifa etmek istedi.O dönem de başkan olan şimdiki vekilim hakkında

demediği laflar kalmadı. Söylediği laflar hala kulağımda. Milletvekili olmaması için çok uğraş verdi. Adaylığı döneminde hiç bir zaman vekilim yanında olmadı. Seçim çalışmalarında hiç katılmadı. Şimdi kalkmış bana vekilimi savunuyor ve beni suçluyor. "Yediğim kaba pisliyormuşum "Acaba kim pisliyormuş…. Bunu okurlarımın vicdanına bırakıyorum. Yüce yaratan ALLAHIMA havale ediyorum. Bizler her söylediğim sözlerinin arkasındayım. Müslüman diye geçinip İNANCIMIZI siyasi rant yapmamalıyız. Daha çok bildiklerimi teker teker anlatırım ama bu yazımda sadece bununla yetinelim."BARİ DİNİME KÜFREDEN, MÜSLÜMAN OLSA"…..

33 Yıldır siyasetin içindeyim. Çok Cumhurbaşkanı, Başbakan, Bakan, Milletvekili ve Yönetim Kurulu üyeleri ile çalıştım. Biraz zülfüyare dokunduk diye vekillerimizden ve yöneticilerimizden çok vefasızlık gördüm. Siyaset tabanla iç içe olmak, sorunları dinleyip yardımcı olmaktır, rızalığını almaktır. Ben siyaseti sadece halk ve seçmene yardımcı olmak için, azarlamadan duasını almak için yaptım ve yapmaya devam edeceğim. Diğerler isimleri bende kalan kişiler gibi tabandan seçmenden uzak seçmeni kovup azarlamak telefonuna bakmamak gibi yapıp sadece rant ve cep doldurmak uğruna yapmadım.

İsterseniz 1983 den bu yana tabanla iç içe olmuş seçmenini halkını seven her daim emrinde olan ve siyasette görevlerini bitirseler dahi halkın ve seçmenin gözünde hem duasını alıp hem değer kaybetmeyenlere bir bakalım. Eski Devlet Bakanımız Eyüp Aşık o dönemin milletvekillerinden Dr.Ali Kemal Başaran, Hayrettin Gurbetli ve daha sonra Kemalettin Göktaş, Asım Aykan, Av.Şeref Malkoç, Safiye Seymenoğlu, ALLAH Rahmet Eylesin Mustafa Cumhur kardeşim, tabanla seçmenle hep iç içe oldular. Halk kendilerini sevdiler hala halkın seçmenin kalbinde yeri var. Hepsinden Allah razı olsun... Şimdilerde ise o işleri Bakanımız Süleyman SOYLU ve Milletvekilini Av.Salih Cora yapmaktadır. Bunları yazar ve söylerken toplumun seçmenin ve HALKIN nabzını tutarak, onların söylemlerini dile getiriyorum. Bizler Parti aşığı kişiler olarak, onların alınlarından öperim. Bizlerin partimizin yükselmesi için çıkar uğruna istediğiniz bir şey yoktur...Bana göre diğerleri de onlar gibi davransınlar.. ..

Siyasi hayatım boyunca iktidar partilerinde yöneticilik yaptım. Bir dönemde Muhtarlık yaptım. Hiç bir zaman paraya, servete, makama önem vermedim. Sadece seçmene halkın isteklerine yardımcı oldum. Seçmeni vekiller ve bugünkü yöneticiler gibi aşağılamadım, kovmadım, telefonlarına baktım.Yemin olsun günde 200 ye yakın telefon görüşmeleri yaptım, isyan etmedim... Çok fırsatlar elime geçti, fakat zengin olmayı maddi anlamda düşünmedim. Allahtan gönül zenginliği istedim.

Ben bilirim ve her zaman ifade ederim ki “Haramla,Yalanla gelen PARA ve MAKAMLAR zarar verir”

Ancak şunu da özellikle belirtmek isterim ki “SIYASETTEN ÖĞRENDIĞIM TEK ŞEY SİYASETTE DÜRÜST OLDUN MU SEVİLMEZSIN”...

Siyasette siyasi arkadaşlıkla birlikte dürüst kalıcı sosyal arkadaşlıklar kurmuşum dur.

Buradan okurlarıma sesleniyorum "PARAN VARSA İYİSİN YALAN SÖYLESENDE DOĞRUDUR".."PARAN YOSA SEVILMEZSIN, DOĞRU SÖYLESENDE YALANDIR"...

Buradan uyarıyorum!! Ak Partime CUMHURBAŞKANIM R.Tayyip Erdoğan’a temiz yoluma, halkıma, seçmenine kim zarar vermek isterse onunla kalemimle ve ortaya koyacağım belgelerle, Allah sevgimle eksiksiz söyleyip, zamanı geldi mi yazacağım…

Önümüzde 2019 seçimleri var. Halkını seçmenini sevmeyen ve onlarla barışık olmayan ihale rant peşinde koşan kim varsa "Vekil,B..Başk, İL ,İlçe Başk ve YÖNETİÇİLERİ tek tek deşifre edilip Ak Partiye zarar verilmesine engel olacağımızı bilmenizi isterim.

TAKTİR CANABİ ALLAHINDIR....

FaceBook paylaş Twitter paylaş Google paylaş Yahoo paylaş MSN paylaş Hotmail paylaş Delicious paylaş Digg paylaş
Yazarlarımız
Süper Lig Puan Tablosu
Sr
Takımlar
Oy
Av
Pu
1
Beşiktaş
34
40
79
2
Osmanlıspor
34
16
52
3
Akhisar B.
34
1
46
4
Eskişehirspor
19
24
44
5
Gençlerbirliği
19
20
39
6
Ç. Rizespor
34
-9
37
7
Gaziantepspor
19
20
35
8
Bursaspor
19
1
31
9
Sivasspor
34
-14
31
ANASAYFA |GÜNDEM |BÖLGESEL |SİYASET |EKONOMİ |DÜNYA |SPOR |SAĞLIK |YAŞAM |BİLİM VE TEKNOLOJİ |EĞİTİM |KÜLTÜR SANAT |MAGAZİN
GÜRÜŞ SAYFAM YAP| |RSS ÖZET AKIŞI|İLETİŞİM|KÜNYE
Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir. Tüm hakları saklıdır.