Arzum ile kışa zinde hazırlık 

Print
Haber Tarihi : 12.10.2017 07:10
FaceBook paylaş Twitter paylaş Google paylaş Yahoo paylaş MSN paylaş Hotmail paylaş Delicious paylaş Digg paylaş

Arzum, sunduğu farklı özellikteki ürünleriyle yaklaşan kış mevsimine sizi meyve ve sebzelerin koruyucu etkisine bırakıyor.

Arzum ile kışa zinde hazırlık 
Arzum, sunduğu farklı özellikteki ürünleriyle yaklaşan kış mevsimine sizi meyve ve sebzelerin koruyucu etkisine bırakıyor.
Türkiye’nin öncü elektrikli ev aletleri markası Arzum, farklı ürünleri ile kış mevsimi yaklaşırken sağlıklı besinler hazırlamanıza yardımcı oluyor. Freshmix, Meyvix ve Shake'N Take ile birbirinden leziz ve sağlıklı içecekleri her an pratik bir şekilde sevdikleriniz ve kendiniz için hazırlayabileceksiniz.
Arzum Shake'N Take ile tek tuşla leziz ve sağlıklı içecekler
Sporcu içeceğinden, bol vitaminli meyve sebze sularına kadar birçok içeceği tek tuş ile hızlı bir şekilde hazırlayabilen Arzum Shake'N Take kolay kullanımı, taşınabilir iki farklı boydaki haznesi ve ergonomik tasarımıyla dikkat çekiyor. 
Yanındaki 570 ve 400 ml kapasiteli, BPA (plastikte bulunan zararlı kimyasallar) içermeyen taşıma haznesi sayesinde içeceğinizi kolayca hazırlayıp istediğiniz yere götürebilme imkânı sunuyor. Arzum Shake'N Take, değişen mevsim koşullarında vücut direncinizi arttıracak sağlıklı içeceklerle ihtiyacınız olan vitamin ihtiyacını karşılamanızı sağlayacak.
Arzum Shake'N Take siyah, mavi ve pembe renk seçenekleriyle mutfaklarınızı süsleyecek.
Arzum Freshmix Slow Juicer Meyve ve Sebze Presi ile besinler hep taze
Slow Juicer adı verilen düşük hızda sıkma teknolojisi sayesinde sıkım esnasında herhangi bir ısı ortaya çıkarmadığı için besinlerin oksitlenmesini önleyen Arzum Freshmix Slow Juicer, meyve ve sebzelerin vitamin değerlerinin korunmasını sağlıyor.
Freshmix Slow Juicer, içerisindeki burgu mekanizması ile meyve ve sebzeleri rendelemek yerine sıkarak sularının tamamen çıkmasına ve daha fazla vitamin elde edilmesine imkan sunuyor.

Meyve ve sebze suyunu ve posasını başarılı bir şekilde iki ayrı kaba ayırabilen Arzum Freshmix Slow Juicer, düşük devirli güçlü motoru ile sessizce çalışıyor. Meyve ve sebze suyu haznesinin yanı sıra posa haznesinin de bulunması, kullanım sonrası temizlik derdini ortadan kaldırıyor.
Arzum Meyvix Katı Meyve Sıkacağı mutfaklarda fark yaratıyor
Geniş yiyecek kanalı sayesinde meyve ve sebzeleri bütün halinde haznesine alabilen Arzum Meyvix, çıkarılabilir 2 lt geniş posa haznesi ve 1,5 litre kapasiteli sürahisiyle meyve ve sebze suyunun en doğal halini sunuyor.   
Paslanmaz çelik filtresi, parçalayıcısı ve süzgeciyle uzun ömürlü kullanım sağlayan Arzum Meyvix Katı Meyve Sıkacağı kırmızı rengiyle mutfaklarda fark yaratıyor. 

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında: 
1966’da yerli bir marka olarak doğan Arzum, 50 yıldır Türkiye’de hemen her eve girmiş, ve başarısını kısa sürede uluslararası boyuta taşımıştır. Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılık ile birleştirerek ortaya çıkardığı ürünlerle tüketicilerinin hayatlarını değiştirmeyi hedefleyen Arzum, yarım asırlık yolculuğunda küçük ev aletleri sektöründe Türkiye’de ilklere imza atarak sektöre yön vermiştir. Türk malı ilk ütüyü 1967 yılında, ilk mekanik süpürgeyi 1968 yılında, ilk mutfak robotunu 1991 yılında ve ilk elektrikli cezveyi 2003 yılında üreten Arzum, 2001 yılında sektörde 3 yıl garanti uygulamasını başlatarak sektörde garanti sürelerini uzatan ilk marka olmuştur. 
“Sen dokunursun değişir dünya” mottosuyla tasarladığı ürünlerle, yerel ve uluslar arası birçok prestijli ödüle layık görülen Arzum, 2014 yılında da, Türk kahvesinde bir devrim yaratarak, doğrudan fincana servis özelliğiyle bir ilk olan Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesi yurt içi ve global pazara sunarak büyük bir başarı elde etmiştir.
2015 yılında dünyadaki devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality Programı kapsamına alınan Arzum, OKKA’nın başarısı ile Türk kahvesi kültürünü dünyaya yaymak üzere global bir misyonu da yerine getirmektedir. Bugün Arzum, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 ürün kategorisinde 250'den fazla ürünüyle yılda 3 milyonu aşan satış gerçekleştiren Arzum, dünyanın 30’a yakın ülkesinde 10 milyon eve ulaşarak  "dünya markası olma" yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 
FaceBook paylaş Twitter paylaş Google paylaş Yahoo paylaş MSN paylaş Hotmail paylaş Delicious paylaş Digg paylaş
Yazarlarımız
Süper Lig Puan Tablosu
Sr
Takımlar
Oy
Av
Pu
1
Beşiktaş
34
40
79
2
Osmanlıspor
34
16
52
3
Akhisar B.
34
1
46
4
Eskişehirspor
19
24
44
5
Gençlerbirliği
19
20
39
6
Ç. Rizespor
34
-9
37
7
Gaziantepspor
19
20
35
8
Bursaspor
19
1
31
9
Sivasspor
34
-14
31
ANASAYFA |GÜNDEM |BÖLGESEL |SİYASET |EKONOMİ |DÜNYA |SPOR |SAĞLIK |YAŞAM |BİLİM VE TEKNOLOJİ |EĞİTİM |KÜLTÜR SANAT |MAGAZİN
GÜRÜŞ SAYFAM YAP| |RSS ÖZET AKIŞI|İLETİŞİM|KÜNYE
Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir. Tüm hakları saklıdır.