Reklam
Reklam

AYVAZOĞLU GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR…

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı İl Kadın Kolları Başkanı Bahar Ayvazoğlu, gece gündüz demeden seçim çalışmalarına devam ediyor

AYVAZOĞLU GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR…

AYVAZOĞLU GECE
GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR…”

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı İl Kadın Kolları Başkanı Bahar Ayvazoğlu, gece gündüz demeden seçim çalışmalarına devam ediyor. AK Parti Trabzon İl Seçim Koordinasyonunun planladığı programlara harfiyen uyarak daha çok vatandaşa ulaşmaya çalışan Ayvazoğlu, Ortahisar İlçesi Atapark, Varlıbaş Avm, Zağnos Vadisi ve Gülbahar Hatun Mahallesinde hem esnaf ziyareti yaptı hem de vatandaşlarla bire bir temas kurdu. Ortahisar’daki programın ardınsan Çarşıbaşı İlçesinde geniş katılımlı açık hava iftarına katılan Ayvazoğlu sonrasında Beşirli Sahilinde oturan ve yürüyen vatandaşları selamladı. Kadir Gecesi nedeniyle vatandaşlara kandil simidi ikramında da bulunan Ayvazoğlu saat mefhumu gözetmeden tüm hızıyla çalışmalarına devam ederek vatandaştan da takdir topluyor.
EN UYGUN ZAMANDA GİDİYORUZ
Vatandaşlarla sohbetinde 24 Haziran’daki seçimlerin önemini anlatan Ayvazoğlu, “Seçim gününe kadar ulaşamadığımız insan kalmaması adına vatandaşlarımızın yoğun olduğu bölgelere en uygun zamanda gidiyoruz. Gündüz iftarı bekleyen gece sahuru bekleyen vatandaşlarımızla diyaloglarımızda görüyoruz ki 24 Haziran’da Trabzon rekor bir oy oranıyla ‘Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet ve Güçlü Türkiye’ düşüncemize tam destek verecektir. Çocukluğumun geçtiği Atapark’ta da iftar sonrası soluk aldığımız Beşirli Sahil Yürüyüş yolunda da ve iftarımızı yaptığımız Çarşıbaşı’nda da vatandaşımızın tam desteği çalışmalarımıza güç vermektedir, Allah her birinden razı olsun. 24 Haziran akşamı Trabzon’da Türkiye’de şahlanışa geçişin başlangıcını yapacaktır” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ