Reklam
Reklam

Bekar ”Kucaklaşmamız Devam Edecek” Dedi

Trabzon’un Ortahisar ilçesi Ziraat Odası Başkanı Mustafa Bekar, düzenledikleri iftar programında Trabzon için güzel işler yapmak adına şehirdeki tüm kurumlarla koordineli bir şekilde çalışacaklarını söyledi

Bekar ”Kucaklaşmamız  Devam Edecek” Dedi

Ortahisar Ziraat Odası tarafından organize edilen iftar programında oda üyeleri ve muhtarlarla bir araya geldi. Geniş bir katılımla gerçekleşen iftar organizasyonunda yetkili isimler de hazır bulundu. AK Parti Trabzon 26.Dönem milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Adnan Günnar, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Muhtarlar Federasyonu Başkanı Bekir Aktürk’ün de katıldığı programda Ortahisar Ziraat Odası Başkanı Mustafa Bekar konuklara hitaben bir konuşma yaptı.

Konuşmasına selamlama ile başlayan Bekar, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Gerçekten Trabzon’da çok güzel işler yapmak istiyoruz. Bunu yapmak için de şehrimizin diğer dinamikleriyle olan diyaloglarımız ve kucaklaşmamız her zaman devam edecektir. Ben katılımlarınızdan ötürü hepinize çok teşekkür ediyorum. Sağ olun var olun.”


AHENK OLUŞTURDUK
Ortahisar Ziraat Odası Başkanı Bekar’dan sonra söz alan Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, organizasyonu düzenleyen Ortahisar Ziraat Odası’na teşekkür ettikten sonra, konukların ramazanını tebrik etti. Başkan Genç, “Ortahisarımızda hzmet bütünlüğünü sağlayacak şekilde bir ahenk oluşturduk. Bunun sürmesi için de hizmeti fazlasıyla hak eden halkımıza hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Bunun için de yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Başkan Genç’in konuşmasının ardından konuklara hitap eden AK Parti Trabzon 26.Dönem milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Adnan Günnar, 24 Haziran seçimlerine yönelik konuştu ve konuklardan destek istedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ