Reklam
Reklam

BEŞİKDÜZÜ’NE BÜYÜK BİR SÜRPRİZİM VAR

AK Parti Trabzon Milletvekili Avukat Salih Cora, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Beşikdüzü’nde gördüğü yoğun ilgiden memnun kaldı.

BEŞİKDÜZÜ’NE BÜYÜK BİR SÜRPRİZİM VAR

BEŞİKDÜZÜ’NDE İŞİMİZİ YARIM BIRAKMAYALIM

BEŞİKDÜZÜ’NE BÜYÜK BİR SÜRPRİZİM VAR

AK Parti Trabzon Milletvekili Avukat Salih Cora, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Beşikdüzü’nde gördüğü yoğun ilgiden memnun kaldı. Bölge milletvekili olarak hemşehrilerinin kendilerine gösterdiği teveccühlee 2,5 yıl boyunca tüm Trabzon’a hizmet ederek mahçup olmadıklarını söyleyen Cora, “Ben bu yörenin evladıyım, sizin uşağınızım. Sizi hiç yalnız bırakmadım.Beşikdüzü’ne  çokbüyük yatırımlar kazandırdık. BeşikdağıTeleferik projesi, turizm gelirlerini arttıracak,turizmde yeni destinasyon alanı oluşturacak bir projedir.Esasında Trabzon’un bir projesi burada gerçekleşmiş oldu.Aynı şekilde Trabzon Kapalı ve Açık  Cezaevi  inşaatı tamamlanmak üzeredir. Büyük bir kamu yatırımıdır.Şehire hareketlilik katacaktır.Organize Sanayi Bölgesi’nde yaptığımız altyapı yatırımları ile yeni işyerleri açılmaktadır.Bu şekilde istihdama büyük imkan oluşturmaktayız.” dedi.

Beşikdüzlünün her zaman yanında olduklarını ifade eden Salih Cora, “Biz Beşikdüzü’nün iyi gününde, zor gününde hep yanında olduk.Beşikdüzlünün iyi gün dostu değil her zaman yanındayız.Büyük bir sel  felaketiyaşadık.Kısa sürede yaraları sardık. Sel sonrası esnafımızın zararlarını gidermek için KOSGEB’den faizsiz kredi gibi bir formülü ürettik. Esnafımızın bu konuda büyük bir memnuniyeti var.En küçük serzenişe rastlamadık.Yine ilçemizde  İlçe Emniyet binasını ve SSK binasını yeniledik. Organize Sanayi Bölgesi’nin alt yapı ihalesi için Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan 27 Milyon TL’lik  ödenek çıkarttık.İhalesini gerçekleştirdik.Kısa bir süre sonra sahil projesi için tahkimat ihalesini de gerçekleştireceğiz.Dün genel müdürümüzden söz aldık.Beşikdüzü’nün sahili Trabzon’un en güzel sahillerinden biri olacak.Önümüzdeki süreçte doğalgaz gelecek. 500 kişilik yurt binası inşaatı devam ediyor.İlçe stadı ve pazaryeri inşaatı gibi yatırımlarda devam ediyor.” İfadelerini kullandı.

Beşikdüzü’nün  24 Haziran’da büyük bir destek vermesi halinde bu ilçeye büyük bir sürprizinin olacağını söyleyen Salih Cora, “Tüm yaptığımız yatırımların devamı için hemşehrilerimizdengüçlü bir şekilde destek istiyorum.Beşikdüzü’nde hedef %70’tir.Biz bunu yakalarsak ilçemize dev bir yatırım sözümüz,büyük bir sürprizim olacaktır.Beşikdüzü evladının ,hemşehrisinin yanında olacaktır.“ şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ