Reklam
Reklam

Büyüyen ve Gelişen Türkiye için; DEVAM

Trabzon’un Araklı ilçesinde 24 Haziran erken seçimlerine az bir süre kala, seçim çalışmalarına ağırlık verildi

Büyüyen ve Gelişen Türkiye için; DEVAM

Büyüyen ve Gelişen Türkiye için; DEVAM

Trabzon’un Araklı ilçesinde 24 Haziran erken seçimlerine az bir süre kala, seçim çalışmalarına ağırlık verildi. Seçim olsun olmasın her daim çalışmalarını titizlikle gerçekleştiren Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Tanrıkulu, 2006 yılından beri görevini layıkıyla yerine getirmenin gayesinde. 

2005 yılında eşinin Irak’ta kaçırılması olayıyla şok yaşayan Tanrıkulu, Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesinin ardından eşine kavuşmuştu. O günden beri Cumhurbaşkanının yolunda ilerleyen Ak Parti Araklı Kadın Kolları Başkanı Emine Tanrıkulu, Ak Parti Trabzon Milletvekili Adayı Bahar Ayvazoğlu ile birlikte Araklı’da sabahtan gecenin geç saatlerine kadar kapı kapı dolaştılar.

24 Haziran’da gerçekleşecek olan seçimin önem derecesini anlatan Trabzon Milletvekili Adayı Bahar Ayvazoğlu, özellikle #hatırla etiketiyle geçmiş Türkiye’de yaşanan olumsuzluklara değindi. Ev ziyaretlerinde kadınlarla bir araya gelen Ayvazoğlu, vatandaşlardan Cumhurbaşkanlığı seçiminde oylarını Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a, milletvekilliği seçiminde de AK Parti’yi vermelerini isteyerek, şöyle devam etti:

”Siyasi ve ekonomik istikrar için büyüyen ve gelişen Türkiye’nin devamı için bu gerek ve şart. Terör örgütlerinin oklarını çevirdiği bir ülke haline gelen Türkiye’yi biz yeniden güçlü ve büyük Türkiye yapmak istiyoruz. Bunun için 16 yıldır çalıştık bundan sonra da çalışmak için vizemizi 24 Haziran’da vatandaşlarımız bize versin istiyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Seçim çalışmaları ve ev ziyaretlerinin ardından Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Araklı Belediyesinin ortaklaşa düzenlemiş olduğu geleneksel iftar yemeğine katılım sağlandı. İftarın ardından yine çalışmalara devam edildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ