Reklam
Reklam

ÇANAKKALE’DEN TRABZON’A GÖNÜL KÖPRÜSÜ

Gençlerimiz gönül köprüleri kurmaya devam ediyor.

ÇANAKKALE’DEN TRABZON’A GÖNÜL KÖPRÜSÜ

Bu hafta sonu Trabozn’un tanınmış iş adamlarından Göksal Bankoğlu’nun Mahdumu Avukat Asım Bankoğlu  ve Çanakkale’nin tanınmış Doktorlarından Göz Doktoru Ferhan Okur’un Mahdumeleri Avukat Zeynep Nur Okur’un birlikteliği  kalabalık bir davetli topluluğu ile zorlu Grand Otelde Trabzon Ortahisar Belediye  Başkanı Ahmet Metin Genç’in kıymış olduğu nikâhla nihayetlendi.

Davete Trabzon’un öde gelen isimlerinin yanında, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammed Balta, Trabzon Eski Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, 27nci dönem Milletvekilleri Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu, Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş ve çok sayıda misafir katıldı.

Nikâh sonrası Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Damat beye Kur’an’ı Kerim Hediye etti. Evlilik Cüzdanını Milletvekili Bahar Ayvazoğlu Gelin Hanıma takdim etti.

Nikâh sonrasında bir konuşma yapan Milletvekili Adnan Günnar konuşmasında;

Peygamberimizin bizlere bırakmış olduğu Kur’an ve sünnet üzere yolunuzu çizin, zira buna çok ihtiyacımız var.

Dünyamızı da Ahiretimizi ancak bu şekilde kurtarabiliriz.

Ev sahibi Göksal Bankoğlu da; Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan dostlarımıza sonsun teşekkürler ediyorum. Bu işler yorucudur. Fakat sonu da böyle mutluluk vericidir. Hepinize tekrar teşekkür ederim dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ