Reklam
Reklam

Kimisi Uçakla Kimsi’de Motosiklet’le Seçim Çalışması Yapar

Trabzon’un en genç milletvekili adayı olan Saadet Partisi adayı Furkan Kocagöz, alışılagelmiş seçim çalışmalarının dışında bir kampanya sürdürmeyi tercih ediyor.

Kimisi Uçakla Kimsi’de Motosiklet’le Seçim Çalışması Yapar

Furkan Kocagöz, seçim çalışmaları sırasında kullandığı ulaşım aracı da kendine has özellikte. “Benim makam aracım motosiklet ve seçilirsem de öyle olacak” diyen Kocagöz,  yanındaki gençlerle birlikte Beşirli sahilinde iftar sonrası çay içen vatandaşlarla bir araya geldi. Gösterilen ilgiden memnun kalan Kocagöz, özellikle gençlerin yoğun ilgisini çekti.


Trabzon’un en genç adayı olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Saadet Partili genç aday, gençlerin bir toplumun asıl gücünü oluşturan en önemli unsur olduğunu belirtti, milletvekili adayı Furkan Kocagöz, sözlerini şöyle sürdürdü:


“ Erbakan hocamızın çok meşhur bir sözü vardır, “Bir milletin asıl gücü, tankı, topu, tüfeği, parası değil, imanı ve inançlı evlatlarıdır.” Diye. Gerçekten de bu sözün manasını göstermek için gayretle inançla çalışmalarımıza devam ediyoruz.


Ben inanıyorum ki, Saadet Partisinin iktidarında maddi ve manevi kalkınmayı birlikte başarmış lider ülke Türkiye olmamız hiç te zor değil.  Yeter ki israf, yolsuzluk ve kayırmacılıktan kurtulup, liyakatli kadroların, iş başında olduğu üreten bir devlet yapısına kavuşalım. O zaman güzel günleri hep birlikte yaşayacağız. “ dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ