Reklam
Reklam

Saadet Partisi Trabzon milletvekili adayı Cevat Kurt,

Saadet Partisi Trabzon milletvekili adayı Cevat Kurt, Maçka ilçesi Esiroğlu Beldesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek gül taktim ettiler.

Saadet Partisi Trabzon milletvekili adayı Cevat Kurt,

Saadet Partisi Trabzon milletvekili adayı Cevat Kurt, Maçka ilçesi Esiroğlu Beldesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek gül taktim ettiler.

Kendi beldesi olması hasebi ile milletvekili adayı Cevat Kurt’a ayrı bir ilgi ve alakanın olduğu programında gösterilen ilgi ve sevgiden memnun kalan Kurt, “içinizden biri olarak siyaset arenasında bulunmaktayım” dedi. Ülke meseleleri ve seçimle alakalı genel bir değerlendirmede bulunan Cevat Kurt, şunları söyledi.

 “Biz inanıyoruz ki bizim seçimlerde halkımıza arz ettiğimizbeyanname ve program, Türkiye’nin pusulasıdır. Türkiye’yi geleceğe taşıyacak inancın, kararlılığın, plan ve projelerin yol haritasıdır.

Kardeşçe Yaşanılan Bir Türkiye Kuracağız

Saadet iktidarında kimsenin kimseye tahakküm kurmadığı, insanlarımızın kendi inanç ve düşünceleri ile özgürce ve kardeşçe yaşayacağı bir Türkiye inşa etmekte kararlıyız.

Kaynakları Gösterişe Değil, Üretime Ayıracağız

Saadet iktidarında büyük bir ihtimamlakaynaklarıkendişahsiçıkarlarımız ve itibarımız için değil,milletimizin ihtiyaçları için kullanacağız .

Tüketimevegösterişeayrılankamukaynaklarını üretime ve istihdama tahsis ederek hızlı veyaygın bir kalkınma hamlesibaşlatacağız.

Torpil Kaldırılacak, Liyakat EsasAlınacak

Saadet iktidarında eğitimden istihdama, kamu ihalelerindenatamalarakadarheralandaadamkayırma, torpil ve iltimas ortadan kaldırılacak.Liyakatiesasalanadilbirsistemkuracağız.İsterbizden olsun ister olmasın, işi ehline vereceğiz. Parti devletini ortadan kaldıracak, milletin partisi konumunda 80 milyona hizmetedeceğiz.

Emanete İhanet Etmeyeceğiz

Saadet iktidarında bize emanet edilen kamu mallarına ve imkânlarına, yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız. Bunları ne yiyeceğiz ne de yedireceğiz. Milletimizin kutsal emanetlerine ihanet etmeyeceğiz.

Tümvatandaşlarımızaeşitmesafededuracağız.

Mahallelere, belediyelere, üniversitelere, bölgelere hizmet götürürken ayrımcılık yapmayacağız. Hiçkimseyisiyasigörüşünden dolayı hizmetten mahrum bırakmayacak ve hiç kimseye ikincisınıfvatandaşmuamelesiyapmayacağız.” Dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ