Reklam
Reklam

Şimdi halkımız son sözü söyleyecek

​​​​​​​Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, “Herkes söyleyeceğini söyledi. Şimdi halkımız son sözü söyleyecek. Türk milleti ülkemizi yönetme görevini ‘yapılanları yıkacağım’ diyenlere değil, Kanuni Bulvarı gibi dev yatırımlara Trabzon’u abat edenlere verecektir” dedi

Şimdi halkımız son sözü söyleyecek

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, “Herkes söyleyeceğini söyledi. Şimdi halkımız son sözü söyleyecek. Türk milleti ülkemizi yönetme görevini ‘yapılanları yıkacağım’ diyenlere değil, Kanuni Bulvarı gibi dev yatırımlara Trabzon’u abat edenlere verecektir” dedi.

LAF ÜRETENLER DEĞİL İŞ

ÜRETENLER KAZANACAK

24 Haziran seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Gümrükçüoğlu, Türk milletinin bir kez daha sandığa giderek 5 yıl boyunca ülkeyi idare edecek kadroları özgürce seçeceğini belirtti. Siyasi partilerin ve adayların sadece rakip olduğunu kaydeden Gümrükçüoğlu değerlendirmesinde şunları kaydetti: “Bir seçim sürecinin daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Herkes söyleyeceğini söyledi. Şimdi halkımız son sözü söyleyecek. Seçim sürecinde liderlerin ve siyasi partilerin propagandalarına baktığımızda pek çok aday ve siyasi partinin Trabzon’umuzda içinde olmak üzere ülkemiz genelindeki birçok dev yatırımdan rahatsız olduğunu gördük. Trabzon’umuzda merkezi hükümetimizin finansmanı ile katrilyonlarca liralık maliyetle Kanuni Bulvarı inşaatını gerçekleştiriyoruz. Yine merkezi hükümetimizin finansmanı ile gece kondu alanlarını bölgemizin en güzel yaşam alanları haline getiriyoruz. Belediyemizin finansmanı ile dev projeler yapıyoruz. İşte Sahil Dolgu (Gülcemal) Projesi, işte tamamlanma aşamasına gelen Trabzon Botanik, işte Tam Otomatik Katlı Otopark inşaatı, işte Karagöz Meydanı Projesi ve daha böyle çok sayıda projemize devam ediyoruz. İçme suyu ve kanalizasyon alanında tamamladığımız, sürdürdüğümüz ve projelendirdiğimiz yatırımların toplam yapım maliyeti 1.789 katrilyonu aşmıştır. Mahalle yollarımızda yüzlerce trilyonluk çalışmamız tamamlanmış, yeni çalışmalara aynı hızla devam edilmektedir. Seçim sürecindeki beyanatlara baktığımızda tüm bu yatırımları şehrimize kazandıran Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan ve AK Parti’den başka yeni yatırım vaat eden olmadığı gibi bu yatırımlardan rahatsızlıklarını ifade edenler olmuştur. Başta Trabzon olmak üzere ülkemiz genelindeki dev yatırımların tamamlanması, planlanan yatırımlara başlanılması ve yeni yatırımların hizmete alınması için Pazar akşamı sandıktan ‘güçlü hükümet güçlü meclis’ çıkacaktır. 2002’den öncesini çok iyi hatırlayan, Sayın Cumhurbaşkanımızın reformları ile nefes alan halkımız 24 Haziran’da bir kez daha tarih yazacak, ülkemizin yönetimini laf üretenlere değil, iş üretenlere teslim edecektir. Türk milleti ülkemizi yönetme görevini ‘yapılanları yıkacağım’ diyenlere değil, Trabzon’u Kanuni Bulvarı gibi dev yatırımlara abat edenlere verecektir.”  

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ