Reklam
Reklam

Trabzon Emniyet Müdür Cevik basın ile İftar Yaptı

Trabzon Emniyet Müdür Orhan ÇEVİK Trabzon basınıyla bugün iftar yemeğinde bir araya geldi. Trabzon Emniyet Müdürü Orhan ÇEVİK ev sahipliğinde, polis evinde gerçekleşen iftar yemeğine Trabzon basını büyük ilgi gösterdi.

Trabzon Emniyet Müdür Cevik  basın ile İftar Yaptı

Trabzon Emniyet Müdürü Orhan ÇEVİK  basın mensuplarıyla bugün iftarda bir araya geldi.

Trabzon Emniyet Müdürü Orhan Çevik ev sahipliğinde, Polis Evinde gerçekleşen iftar yemeğine Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf TURGUT   Başkan Yardımcısı Nevzat YILMAZ  TRT Müdürü Serdar ŞİŞMAN Anadolu Ajansı Bölge Müdürü Zafer SEL Trabzon Gazeteciler Cemiyeti eski Başkanları  Trabzon’da ki gazete ve internet siteleri ile televizyonların muhabirleri katıldı.  Trabzon Emniyet Müdürü Çevik, yemekte yaptığı kısa konuşmada Trabzon Basını ile Emniyetin yaptığı başarılı operasyonları halka duyurma anlamında basının önemine değindi.

 Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Turgut ise, polisin yaptığı başarılı çalışmalarla kentte huzur ve asayişin temin edildiğine dikkat çekerek bu başarılı çalışmaların devamını diledi.

Bizlerde Emiroğlu Medya Reklam ve Yayıncılık ,Haberim Hamsi TV ve Manset61 TV olarak Sayın Emniyet Müdürümüze bu davetinden dolayı başta kendisi olmak üzere ekibine Teşekkür ederiz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ