Reklam
Reklam

ÜRETEN BİR EKONIMİ:

Saadet Partisi Trabzon milletvekili adayları Cevet Kurt, Murat Özcan ve İbrahim Baş, Maçka ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek karanfil taktim ettiler.

ÜRETEN BİR EKONIMİ:

ÜRETEN BİR EKONIMİ:

Saadet Partisi Trabzon milletvekili adayları Cevet Kurt, Murat Özcan ve İbrahim Baş, Maçka ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek karanfil taktim ettiler. İl başkanı Ahmet Yakuphan ve il yönetim kurulu üyeleri ile partililerin de katıldığı programda, milletvekili adaylarına ilgi oldukça yoğundu.

Kendi beldesi olması hasebi ile milletvekili adayı Cevat Kurt’a ayrı bir ilgi ve alakanın olduğu Maçka programında sorulan ilginç sorular da oldu. Bir vatandaşın iktidarı sürekli eleştirmelerinin doğru olmadığını, AKP hükümetinin yaptığı hizmetlerin de olduğunu söylemesi üzerine kısa bir değerlendirme yapan Cevat Kurt, şunları söyledi:

“Biz bu eleştirileri yaptığımız zaman bazı arkadaşlarımız diyorlar ki, “Başörtü problemini çözdüler.” Biz de diyoruz ki, “Ahlaki değerleri dejenere etmeden de çözebilirlerdi.”

Diyorlar ki, IMF’nin borcunu sıfırladılar.” Biz de diyoruz ki, “ dış borcu 460 milyar dolara çıkarmadan da sıfırlayabilirlerdi.”

Diyorlar ki, “Yol yaptılar, köprü yaptılar, tünelyaptılar.”Bizdediyoruzki,“Borçlanarak,geleceğimizi ipotek etmeden deyapabilirlerdi.”

Diyorlar ki, “Okul yaptılar, hastane yaptılar.” Biz de diyoruz ki, “Üretime dönük tesisler inşa ederek de bunları yapabilirlerdi.”

Diyorlarki,“Kişibaşınadüşenmilligeliri 15 bin dolara çıkardılar.” Biz de diyoruz ki, “Borcu gelir gösterip şişirerek değil, üreten bir ekonomiyle,gerçekvedahayüksek bir gelir düzeyineulaştırabilirlerdi.”dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ