Reklam

;Reklam
Reklam

;Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

15 TEMMUZ PROGRAMLARINI, OLANI BİTENİ NEFRETLE İZLERKEN

15 TEMMUZ PROGRAMLARINI, olanı biteni büyük bir nefretle izlerken, tankların önüne yatan, geçit vermemek için elinden gelen mücadeleyi gösteren vatandaşlarımızı kalbimizin bir köşesine yazdığımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

15 TEMMUZ PROGRAMLARINI, olanı biteni büyük bir nefretle izlerken, tankların önüne yatan, geçit vermemek için elinden gelen mücadeleyi gösteren vatandaşlarımızı kalbimizin bir köşesine yazdığımızdan kimsenin şüphesi olmasın. fakat hiç bir yerde ve zeminde, vatansever, kahraman Türk askerinden, devletinin, bayrağının yanında aslanlar gibi duran polis güçlerimizden hiç bahsetmemek bu milletin hassasiyetlerine uymamıştır. Mhp il başkanı olarak, darbeyi engellemek isteyen vatandaşlarımızın yanında, bu darbeyi asıl önleyen gizli kahramanların alınlarından öpüyorum.
Ömer halisdemir gibi, Fethi sekin gibi, hain komutanını vuran kahramanımız gibi, darbeye geçit vermeyeceğini açıklayan 1.nci ordu komutanımız gibi, kalkışmayı kabul etmiyoruz, Devletimizin yanındayız açıklamasını yapan liderimiz DEVLET BAHÇELİ gibi.
Sonucu ne olursa olsun doğruları yazmaya devam edeceğim. 

Bekir Sıtkı TARIM
MHP İl Başkanı 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ