Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

15 TEMMUZ’DA; Öldürülmek istenen Erdoğan Yaşatılmak istenen Kılıçdaroğlu

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef alan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki gösterdi

15 TEMMUZ GECESİ YAŞANANLARI HATIRLATTI

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, FETÖ’nün siyasi ayağı tartışmaları hakkında grup toplantısında yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef almasına tepki gösterdi. 15 Temmuz gecesinde yaşanan gelişmelerden örnekler vererek Kılıçdaroğlu’nu eleştiren Milletvekili Cora, “15 Temmuz’da; öldürülmek istenen, suikast girişimine maruz kalan, ölüme meydan okuyan ve milletiyle meydanlarda direnen Sayın Recep Tayyip Erdoğan. Yaşatılmak istenen, tankların arasından sıvışan, elin evinde kahve yudumlayan, darbeci askerlere arka çıkan Kemal Kılıçdaroğlu” dedi.

ERDOĞAN’IN KONUŞMASINA VURGU YAPTI

AK Parti Grup Toplantısı ile ilgili de mesaj veren AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Suriye ile ilgili mesajlarına vurgu yaptı. Cora mesajında, “AK Parti Haftalık Olağan Grup Toplantımızı Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımız toplantıda Suriye ile ilgili tarihi kararı açıkladı. Kemal Kılıçdaroğlu – FETÖ işbirliği ile ilgili çok önemli tespitlerde bulundu Suriye’de askerlerimize en küçük bir zarar gelmesi halinde bugünden itibaren İdlib’le ve Soçi Muhtırası sınırlarıyla bağlı kalmadan, rejim güçlerini her yerden vuracağımızı ilan ediyoruz. Mehmetçiklerin kanının döküldüğü bir yerde, kendini ne kadar büyük görürse görsün, hiç kimsenin güvende olamayacağını da açıkça söylüyoruz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ