Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

2.YEREL MEDYA ÇALIŞTAYI 15-17 EKİM 2021 TARİHLERİNDE MARMARİSTE YAPILACAK

TGF’YE KAYITLI 300 GAZETECİ VE TELEVİZYONCUNUN KATILACAĞI MARMARİS’TEKİ ÇALIŞTAYA RİZE’DEN FAİK BAKOĞLU, İSMET KÖSOĞLU, ÖMER YILMAZ, HALİL İBRAHİM SAKLI İLE TRABZONDAN TAHİR ORHON KATILACAK

2.YEREL MEDYA ÇALIŞTAYI 15-17 EKİM 2021 TARİHLERİNDE MARMARİSTE YAPILACAK


2.YEREL MEDYA ÇALIŞTAYI 15-17 EKİM 2021 TARİHLERİNDE MARMARİSTE YAPILACAK

RİZE-Ülkemizin turizm merkezlerinden Muğla’nın Marmaris İlçesinde 2.Yerel Medya Çalıştayı yapılacak.

15-17 Ekim 2021 tarihlerinde Marmaris’te düzenlenecek Yerel Medya Çalıştayı kısa ismi TGF olan Türkiye Gazeteciler Federasyonuna Üye 300 yerel Gazeteci ve Televizyoncu Medya mensubu ile birlikte 70 İlin Gazeteciler Cemiyeti ve Dernek Başkanlarının katılacağı öğrenildi. Marmaris’te iki gün sürecek olan 2.Yerel Medya çalıştayına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte CHP Gurup Başkanları, milletvekilleri ve Belediye Başkanlarının katılması bekleniyor. Hatırlanacağı gibi 1.Yerel Medya Çalıştayı 2019 yılında yine Marmaris’te yapılmıştı. Dönemin Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ın ev sahipliğinde yapılan Çalıştaya yoğun bir katılım olmuştu.

15-17 Ekim tarihlerinde Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay ‘ın ev sahipliğinde yapılacak 2.Yerel Medya Çalıştayında 300 ‘e yakın Gazeteci ve Televizyoncunun katılması bekleniyor.

Çalıştaya Rize ve Trabzon’dan Rize Gazeteciler Derneği Başkanı Faik Bakoğlu, Tahir Orhon, İsmet Kösoğlu, Ömer Yılmaz ve Halil İbrahim Saklı katılacak. Çalıştay Green Nature Diamond Marmaris Hotelde yapılacak. Gazetecilerinde 2 gün bu otelde konaklayacakları öğrenildi.

TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca’da yaptığı açıklamada’ yerel medyanın sorunlarını bir kez daha gündeme taşıma imkânımız olacak. Sorunlarımızın çözümlenmesi için detaylıca hazırlayacağımız raporu Meclise taşımaları içim ana muhalefet Genel Başkanına verme imkânını bulacağız’dedi.

İSMET KÖSOĞLU

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ