Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

AK Parti Şalpazarı  eski İlçe Başkanı Murat Topkara’nın yeniden AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanlığı için aday olacağı ileri sürüldü.

AK Parti Eski İlçe Başkanı Murat Topkara geçtiğimiz günlerde Ankara’da bazı temaslarda bulunmak için Ak Parti Trabzon Milletvekilleri ve bazı bürokratlarla  ile bir araya ziyarette bulundu

.Bir araya gelerek bazı temaslarda bulunduğu ve yapılan ziyaretleri Ak Parti eski ilçe Başkanı Topkara Sosyal Paylaşım sitesinde paylaşım yaptı.

Sosyal medya paylaşımları adaylık işareti olarak yorumlandı

Her fırsatta ve son zamanlarda Öncelikle Şalpazarı,Trabzon ilinde hemen hemen bütün bürokratları ziyaret etmesi ve daha sonra Ankara’da Milletvekilleri,Bakanlar ve bazı bürokratlarla  ziyarette bulunan Murat Topkara önümüzdeki aylar içerisinde yapılacak olan Ak Parti Şalpazarı ilçe kongresinde Topkara’nın  bu paylaşımları aday olacağının işareti olarak yorumlandı.

Gündemde söylenen bu konuşmalar üzerine Ak Parti eski  İlçe Başkanı Murat Topkara’yı arayarak bu düşünceler hakkında bilgi aldık.Başkanım birtakım temaslarda bulunuyorsuz ve bu ziyaretleri sosyal medya hesabından paylaşım yapıyorsunuz. Siyasi kulislerde il ve ilçe merkezinde Topkara’nın yeniden Ak Parti Şalpazarı İlçe Başkanlığına aday olacağı söyleniyor bu konu hakkında neler söylersiniz soruna; ”Ben bu ziyaretleri şimdi değil ilçe Başkanı olmadan,İlçe başkanı olduğum zamanlarda ve şuan ilçe başkanı olmadığım zamanlarda da yapıyorum.Bu ziyaretlerimin yaklaşan Ak Parti İlçe Kongresi ile bir bağlantısı yoktur.  Bizler Ak Partinin birer fertleriyiz,AK Parti’de görev istenmez ,görev verilir.Geçmiş dönem nasıl görev verilmişse bizlerde alnımızın akıyla bu görevi yerine getirmişsek,her zaman partimin emrindeyiz;dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ