Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

AKÇAABAT’TA ÖĞRETMENLER ARASI KUYU YARIŞMASI DÜZENLENDİ

  • Spor
  • 18 Kasım 2023

Akçaabat Belediyesi tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama etkinlikleri kapsamında ‘Kuyu Yarışması’ düzenlendi.

Akçaabat Belediyesi Gençlik ve Spor Merkezi’nde öğretmenler arasında düzenlenen Kuyu Yarışması, kıyasıya mücadelelere ve renkli görüntülere sahne oldu.

BAŞKAN EKİM TEBRİK ETTİ

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen Kuyu Yarışmasında dereceye giren öğretmenleri tebrik etti. Başkan Ekim, “24 Kasım Öğretmenler Günü için öğretmenler arasında düzenlediğimiz Kuyu Yarışmasında öğretmenler arasında sosyal ve sportif aktiviteleri arttırmayı, kaynaşma, dayanışma ve kardeşlik bağlarının gelişmesine katkıda bulunabilmeyi arzu ettik. Spor, kaynaştırma ve birleştirme duygularını pekiştirir. Belediye olarak hareketsiz yaşamın önüne geçmek, teknolojinin insan sağlığı üzerindeki olumsuz etkilerini en aza indirmek ve hem bedensel hem de ruhsal sağlığa katkıda bulunmak için hemen hemen her branşta spor kursları açıyor; turnuvalar ve yarışmalar düzenliyoruz. Küçük büyük, kadın erkek tüm vatandaşlarımızın sporla iç içe bir yaşam sürmelerini istiyoruz. Bu gaye çerçevesinde düzenlediğimiz turnuvalarımızda centilmenlik, kardeşlik ve dostluk duyguları da gelişiyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz yarışmaya katılan tüm takımlara ve öğretmenlerimize gönülden teşekkür ediyorum. Bu vesileyle şimdiden tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum.“ dedi.

DERECEYE GİRENLER BELLİ OLDU

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama etkinlikleri kapsamında Kuyu Yarışmasında dereceye girenler belli oldu. Akçaabat genelindeki öğretmenler arasında düzenlenen yarışmada Cem Parlayan birinci olurken İbrahim Eraydın ikinci, Hakan Şentürk ise üçüncü oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Günebakış Trabzon Haber