Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

Aksa Çoruh Elektrik, Uluslararası Akçaabat Müzik ve Halk Oyunları Festivali’ne sponsor oldu

Aksa Çoruh Elektrik, Akçaabat Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Akçaabat Müzik ve Halk Oyunları Festivali’ne bu yıl da sponsor oldu.


Aksa Çoruh Elektrik, Uluslararası Akçaabat Müzik ve Halk Oyunları Festivali’ne sponsor oldu

Çoruh bölgesinde 5 ilde elektrik tedarik hizmeti sunan Aksa Çoruh Elektrik, kültür ve sanata destek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Aksa Çoruh Elektrik, Trabzon’un Akçaabat ilçesinde bu yıl 31.’si gerçekleşen, Trabzon ve çevre illerden geniş bir katılım gören Uluslararası Akçaabat Müzik ve Halk Oyunları Festivali’nin sponsorlarından biri oldu. Bölgenin en büyük etkinliklerinden biri olan festival kapsamında yöresel halk oyunu gösterileri ve halk konserleri 20 – 23 Temmuz tarihleri arasında katılımcılar ile buluşuyor.

Bu yıl 31.’si düzenlenen Uluslararası Akçaabat Müzik ve Halkoyunları Festivali, Akçaabat’ın sosyal ve kültürel hayatını canlı tutmak, birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla düzenleniyor.

Aksa Çoruh Elektrik İl Müdürü Ali Emrah Köse, bu toprakların bir markası olarak bölgenin zengin kültürünü yaşatmaya devam ediyoruz. Eşsiz müzik ve halk oyunlarıyla birlikte birbirinden renkli etkinliklerle dolu bu festivale destek vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Gelecek dönemde de bölgeyi kalkındıracak, turizme destek olacak kültür ve sanat etkinliklerini desteklemeye devam edeceğiz’’ dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Günebakış Trabzon Haber