Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

ATATÜRK KÖŞKÜ’NE ZİYARETÇİ AKINI

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından tarihinin en kapsamlı restorasyon çalışması gerçekleştirilen Atatürk Köşkü, ziyaretçi akınına uğruyor. Atatürk Köşkü, açıldığı 29 Ekim tarihinden itibaren olduğu gibi 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’nde de ücretsiz ziyaret ediliyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun “gurur projem” olarak nitelendirdiği ve restorasyon çalışması her kesim tarafından beğeni kazanan Atatürk Köşkü, Cumhuriyetin ilanının 100. yıl dönümünde görkemli bir törenle hizmete açıldı. 29 Ekim tarihinden itibaren ücretsiz ziyaret edilen Atatürk Köşkü’nde, bu uygulama bugün Atatürk’ü Anma Günü’nde de devam edecek. Haftanın her günü saat 09.00-17.00 saatleri arasında hizmet veren Atatürk Köşkü, 11 Kasım’dan itibaren belirlenen tarife doğrultusunda gezilebilecek.

60 KİŞİDEN OLUŞAN ORKESTRA BÜYÜLEDİ
10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’nde de 7’den 70’e herkes Atatürk Köşkü’ne koştu. Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Sezgin Erkol ve öğrencileri de Atatürk Köşkü’nü ziyaret ederek, 60 kişiden oluşan orkestra ile konser verdi. Atatürk’ün sevdiği şarkıların çalındığı konser, ziyaretçilerin beğenisini kazandı.

ATATÜRK KÖŞKÜ ZİYARET TARİFESİ
Öte yandan 11 Kasım Cumartesi gününden yıl sonuna kadar geçerli fiyat tarifesi şu şekilde;
Sivil: 21 lira
Öğrenci: 8 lira
Köşk içerisinde profesyonel çekim: 165 lira
Video veya film çekimleri: 815 lira

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Günebakış Trabzon Haber