Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

BAHÇECİK’’TE YEMEKLER BİZ’AHMET’TE

Trabzon’un Ortahisar İlçesi Bahçecik Mahallesi’nde girişimci Ahmet Yılmaz, Biz’Ahmet isimli lokantasını hizmete sundu.

Trabzon’un Ortahisar İlçesi Bahçecik Mahallesi’nde girişimci Ahmet Yılmaz, Biz’Ahmet isimli lokantasını hizmete sundu. Bahçecik Cezaevi karşısında hizmete giren lokantanın açılışına Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Çebi, mahalle muhtarı Sezai Öztürk, işletme sahibi Ahmet Yılmaz ile çok sayıda davetli katıldı.
İşletmenin açılışını yapan Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Çebi,”Güzel  bir mekan açılışında bir aradayız. Ahmet kardeşimiz doğru b ir bölgede nezih bir mekan açtı. Allah helalinden bol kazanç nasip etsin. Trabzon’un böyle nezih mekanlara ihtiyacı var. Hepimiz destek olacağız. Yeni işletmeler kentimize katkı sağlıyor” dedi.
İşletme sahibi Ahmet Yılmaz, katılan herkese teşekkür ederek, “Bugün burada bizi kırmadınız ve açılışımızda yanımızda oldunuz. Hepinizden Allah razı olsun. Zengin menümüz ile hizmetinizde olmaktan mutluluk duyuyoruz” diye konuştu. Dualar eşliğinde açılan lokantada Ahmet Yılmaz, abisi olan ustası Fatih Yılmaz ile zengin menü, kaliteli hizmet, nezih ortam ile Trabzon’a hizmet etmekten onur duyduğunu ifade etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ