Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

BAŞKAN BIYIK GENÇLERLE BULUŞTU

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, gençlerle bir araya gelerek hem çalışmalarını anlattı, hem de gençlerin sorun ve taleplerini dinledi. Başkan Bıyık, gençlerin sorularını da ayrıntıları ile yanıtladı. 


BAŞKAN BIYIK GENÇLERLE BULUŞTU

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, Kaşüstü Mahallesi’nde gençlerle buluştu. Mahalle gençleri ile gerçekleştirdiği sohbet toplantısında değişik siyasi görüşlere mensup insanların aynı masa etrafında toplanmasının Türkiye için önemine değinen Bıyık, “Şuanda bulunduğumuz masanın etrafında her siyasi partiye mensup arkadaşlar var. Siyasi probagandalara yer vermeden sizlerle karşılıklı olarak sohbet etmek, öneri ve taleplerini dinlemek istedim. Hepimizin amacı ilçemize faydalı olacak işlere imza atmaktır. Sonuçta hepimiz bu ilçede yaşıyoruz ve gelecek nesillere güzel bir ilçe bırakmak hepimizin görevidir. Biz gençlere çok değer veriyoruz. Gençliğin kendini mutlu hissedebildiği bir şehir oluşturmak istiyoruz. Bu kapsamda sizin düşünceleriniz bizim için çok önemlidir” dedi.

Başkan Bıyık, gençlerle gerçekleştirdiği sohbet toplantısında Yomra Belediyesinin çalışmaları ile ilgili ayrıntılı açıklamalarda bulundu. Gençlerin talep ve önerilerini de dinleyen Bıyık, soruları da ayrıntıları ile cevaplandırdı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ