Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

Başkan Çebi Açıkladı; Engelli Okulunun Sözünü Aldık.

Araklı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Avni Coşkun Çebi müjdeyi verdi. Araklı’da Engelli Okulu yapımına en kısa sürede başlanıyor.

Başkan Çebi Açıkladı; Engelli Okulunun Sözünü Aldık.


Başkan Çebi Açıkladı; Engelli Okulunun Sözünü Aldık.

Başkan Çebi, Belediye Başkan Yardımcıları Sefa Sarı, Mahmut Danışmaz, Meclis Üyesi Fatih Alemdar ve iş insanı Arzu Çebi Hürriyet mahallesinde okulun yapılacağı alanda incelemelerde bulundular.
Başkan Çebi yaptığı açıklamada; “Belediye Başkan Yardımcılarımız Sefa Sarı, Mahmut Danışmaz, Meclis Üyemiz Fatih Alemdar ve Hayırsever iş insanlarımızdan Arzu Çebi hanımefendi ile Engelli Okulumuzun yapılacağı alanda incelemelerde bulunduk.
Araklı’da yaklaşık olarak 500 engellimiz var ama okulumuz yok. Aileler bu konudan oldukça rahatsız. Çevre ilçelere gitmek zorunda kalıyorlar. Biz bu sorunu biliyorduk ve seçim vaatlerimiz arasına da koymuştuk. Olmazsa olmaz projelerimizden biriydi. Sağolsun Arzu hanım Engelli Okulumuzun yapılması yönünde tüm desteğini vereceğini belirtti. Sözünü aldık. Kendisine çok teşekkür ediyor, ilçemize şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyoruz.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Günebakış Trabzon Haber