Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

BAŞKAN EKİM ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim; Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğünü, AK Parti İlk Kadın Kolları Başkanlığını, MHP Akçaabat İlçe Başkanlığını, ve MHP Trabzon İl Başkanlığını ziyaret etti.


BAŞKAN EKİM ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Başkan Ekim’e, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine yeni atanan Hasan Uygun’u ziyaretinde, AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Hüseyin Altıntepe, AK Parti Akçaabat İlçe Kadın Kolları Başkanı Satu Şahin, AK Parti Akçaabat İlçe Gençlik Kolları Başkanı Rabia Öztürk ve Teşkilat Üyeleri eşlik etti.

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Uygun’a yeni görevinde başarılar diledi. Ziyaret sırasında Başkan Ekim, Akçaabat’taki eğitim hizmetlerinin durumu ve projeler hakkında istişareler gerçekleştirildi. İkili, eğitim kalitesinin artırılması ve öğrencilerin başarılarının yükseltilmesi konularında fikir alışverişinde bulundu. Başkan Ekim, eğitim kalitesinin arttırılması adına Milli Eğitim Müdürlüğü ile her daim işbirliği birliği halinde olacaklarını belirtti. Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, geleceğin mimarları çocuklar ve gençler için her türlü projenin ve yatırım destekçisi olacağını da dile getirdi.

Aslen Akçaabatlı olan ve AK Parti Trabzon İl Kadın kolları Başkanlığı görevine getirilen Ayfer Cihan’ı da ziyaret eden Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Cihan’a görevinde muvaffakiyetler diledi. Böylesine önemli bir görevi Akçaabatlı hemşehrimizin üstlenmesi bizler için gurur kaynağıdır diyen Başkan Ekim, “ AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları Başkanlığı görevine getirilen kıymetli hemşehrimiz Ayfer Cihan’ı gönülden tebrik ediyorum. Güzel işlere imza atacağından eminim. Bu önemli pozisyonda görev alan Ayfer Cihan hanımefendi, partinin kadın kolları için yaptıkları çalışmalara önemli katkılar sunacaktır. Ayrıca kendisinin aslen Akçaabatlı olması da bizleri sevindiren ayrı bir konudur. Hem AK Parti için hem Trabzon’umuz için Ayfer Cihan Hanımefendinin görevi hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

CUMHUR İTTİFAKINI ZİYARET ETTİ

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Cumhur ittifakı ortağı MHP Trabzon İl Başkanlığı ve MHP Akçaabat İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Başkan Ekim, Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi’nin Trabzon İl Teşkilatı’nda yapılan olağan kongre sonrasında güven tazeleyerek yeniden il başkanlığına seçilen MHP Trabzon İl Başkanı Ömer Ayar’a ve MHP Akçaabat İlçe Başkanı Özcan Ergün’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretlerinde hayırlı uğurlu olması temennilerini ileten Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “Ülkemizin ve milletimizin geleceği için Cumhur ittifakı büyük önem taşımaktadır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde gerçekleştirdiğimiz Türkiye Yüzyılında ortak hedefimiz ülkemizi ve milletimizi yüksek refah seviyesine ulaştırmaktır. Dünya ülkeleri arasında söz sahibi olan ülkemiz için Cumhur ittifakının önemi büyüktür. Ortak derdimiz ve sevdamız ülkemizdir. Akçaabat’ımız için, Trabzon’umuz için, bölgemiz için, ülkemiz için ve milletimiz için hep birlikte el ele koşar adımlarla daha ileriye gideceğimizden kuşkum yoktur. Güven tazeleyerek yeniden MHP Trabzon İl Başkanlığı

görevine seçilen Ömer Ayar’a ve MHP Akçaabat İlçe Başkanlığına seçilen Özcan Ergün’e görevlerinde başarılar diliyorum.” Dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Günebakış Trabzon Haber