Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

BAŞKAN ZORLUOĞLU TEKATAŞ’A BAŞARILAR DİLEDİ

Trabzon İçme Suyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş, AK Parti’den Elazığ Belediye Başkan aday adayı olmak için görevinden istifa etti.Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Tekataş’a başarılar diledi.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun en yakın çalışma arkadaşları arasında yer alan TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, 2024 yerel seçimleri öncesi Elazığ’dan Belediye Başkan aday adayı olmak için görevinden istifa etti.

ÜSTÜN GAYRET GÖSTERDİ
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Tekataş’ın istifasının ardından yaptığı açıklamada “TİSKİ Genel Müdürümüz Ali Tekataş, memleketi Elazığ’dan belediye başkan aday adayı olmak için 16 Kasım Perşembe günü itibarıyla görevinden istifa etti. Ali Bey Ortahisar Altyapı Projesi, Of, Sürmene-Araklı, Arsin- Santa, Akçaabat-Ortaköy, Tonya ve Şalpazarı-Beşikdüzü içme suyu arıtma tesileri ve isale hattı projeleri gibi büyük çalışmalara, çok önemli alt yapı projelerine imza atmıştır. Trabzon merkezin 50 yıllık içme suyu, kanalizasyon ve yağmursuyu sorununun halledilmesinde çok büyük emeği ve payı vardır. Bunlara ilave olarak, TİSKİ’nin kurumsallaşması ve gücü olanın işini gördüğü bir kurumdan herkese eşit mesafede hizmet sunan bir kurum haline gelmesinde de ciddi gayretlerine şahit oldum. Sayın Tekataş’’a çıktığı bu yeni yolda üstün başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Günebakış Trabzon Haber