Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

Belediye Başkan Adayı Aydın iş insanlarına seslendi

ÇÖZÜM ÖNERİLERİMİZ MEMNUNİYET SAĞLAYACAK

Belediye Başkan Adayı Aydın iş insanlarına seslendi


Belediye Başkan Adayı Aydın iş insanlarına seslendi

AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın, Trabzon İş Dünyası Buluşması’na katıldı. Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı Trabzon Milletvekili Adil Karaismailoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, Ortahisar Belediye Başkanı ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç ile AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi’nin de katıldığı buluşmada, iş dünyasının yerel yönetimlerden öncelikli talepleri dile getirildi.

GAYRETLERİ  TAKDİR EDİYORUM

Buluşmada konuşan Aydın, “İş insanlarımızın şehrimizin sanayi olgularını ortaya çıkarma noktasında yapılan gayretlerini takdir ediyorum. Yerel yönetimler olarak Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ahmet Metin Genç Başkanımızın Ortahisar’da yapmış olduğu projelerde iş insanlarımıza büyük destekleri oldu. Bundan sonra da, Büyükşehir Belediyesi’nde Ahmet Metin Genç Başkanımızın yapacak olduğu projelerle birlikte, biz de Ortahisar Belediyesi olarak kendisine sunacağımız katkılarla iş insanlarımızın bir nebze de olsa ihtiyaçlarını giderebilirsek ne mutlu bize.” İfadelerini kullandı.

BİZE GÜÇ VERİYOR

Yerel yönetimlerde başarı için ortak aklın önemine değinen Aydın, “Şehrin bileşenlerinden gelen ortak akılla yürüyelim noktasındaki görüşler gerçekten bize de güç veriyor. Bugün yerel yönetimlerde başarılı olabilmemiz için ortak aklı ortaya koymamız lazım. İş insanlarımızın projelerimize destek vermesi ile birlikte ortaya koyacağımız çözüm önerilerimiz halkımızın birçoğunun memnuniyetini sağlayacaktır.” açıklamasında bulundu. 

TOPLUMUN ORTAK  PAYDASI İLE ÇALIŞACAĞIZ

Aydın açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Ben yaptım oldu olgusu ile değil de toplumun ortak paydası ile çalışarak ortaya koyacağımız projelerimiz halkımıza daha iyi hizmet sunacağından, böylelikle sıkıntıların da ortadan kalkacağını düşünüyorum. Odalarımızın ve üniversitemizin ortak görüşe katkı vermesi ile birlikte şehrimizin en iyi yere geleceğine inanıyorum. 31 Mart seçimlerinden sonrası için ortak çalışma gerçekleştireceğimize olan inancım ile şimdiden herkese teşekkür ediyorum.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Günebakış Trabzon Haber