Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

Berat Tosun, AK Parti Trabzon’dan aday oldu: ‘Gençlerle gerçekleşecek’

AK Parti Çaykara Eski Gençlik Kolları Başkanı ve Türkiye Gençlik Vakfı Trabzon İl Teşkilat Koordinatörü Berat Tosun, 28.Dönem AK Parti’den Trabzon  Milletvekili aday adayı oldu. 

Berat Tosun, AK Parti Trabzon’dan aday oldu: ‘Gençlerle gerçekleşecek’


Berat Tosun, AK Parti Trabzon'dan aday oldu: 'Gençlerle gerçekleşecek'

Adaylık Başvurusunu bugün İl Başkanlığına veren Tosun, ardından da bir basın açıklaması düzenledi. 
Tosun, “Ülkemize ve milletimize hizmet yolunda sayın Cumhurbaşkanımızın izinde, çıkmış olduğu bu yolda milletvekili aday adaylığı başvurumu yamış bulunmaktayım. Birlikte bir çok hizmete attığımız 38 yıllık ömrümde bunların en değerlisi Gençlik Kolları Başkanlığı döneminde yürüttüğümüz çalışmalardır. Pek çok Çaykaralı gencimize siyaseti sevdirdik… 
“Gençler geleceğimizdir” diyerek yıllardır partimizin teşkilatlarında görev almış biri olarak davamızın sürekliliğinin sağlanması ve kalıcı olmasının yolu yeniliğe açık ve genç nesillerle gerçekleşeceğine inanıyorum. Bu nedenle halkının vekiliyle sürekli iletişim de olacağı taleplerinin partimizde, parlamentoda, bakanlıklarda karşılık bulabileceği zemini sağlam şekilde tesisi için milletvekilinin önemi çok büyüktür”
”Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ülkemiz ile islam dünyasına hizmet etmek adına mensubu olmaktan gurur duyduğum Adalet ve Kalkınma Partisinde milletvekili aday adaylığımı yapmış bulunmaktayım. Kim var denildiğinde arkama bakmadan ben varım diyen dava eri düsturu ile her daim yol alacağız inşallah” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ