Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

BOZTEPE YOLU TRAFİĞE AÇILIYOR

Trabzon Büyüşehir Belediyesi, okulların yarıyıl tatiline girmesi ile içme suyu ve doğalgaz çalışmalarına hızlaca başlayıp tamamladığı Meydan/Boztepe Yolu’nu, planladığı şekliyle okullar açılmadan evvel ulaşıma açıyor.

Söz konusu güzergahtaki İran Caddesi’nde içme suyu ve doğalgaz çalısmalarının tamamlanmasının ardından Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi tarafından üstyapı çalışmalarına ivedilikle başlandı. Eski asfaltın freze ile kazınarak asfaltlama ve gerekli düzenleme çalışmalarının modern şekilde gerçekleştirildiği yol, yarın (2 Şubat) trafiğe açılacak.  

Büyükşehir Belediyesi il genelinde kar/buz mücadelesi çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor. Dün gece orta ve yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı nedeniyle günün ilk ışıkları ile başlanılan çalışmalar sürdürülüyor. İl genelinde yolu ulaşıma kapalı mahalle bulunmazken, yüksek kesimlerde bulunan turizm tesislerinin yolları da Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi tarafından ulaşıma açılıyor. Büyükşehir Belediyesi ekipleri ayrıca, il genelinde gerekli noktalarda buzlanmaya karşı tuzlama çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ