Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KARLA MÜCADELEYİ SÜRDÜRÜYOR

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ekipleri, mahalle ve yayla yollarında karla mücadele çalışmalarında yoğun çaba harcıyor.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KARLA MÜCADELEYİ SÜRDÜRÜYOR


BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KARLA MÜCADELEYİ SÜRDÜRÜYOR

Vatandaşların güvenli ulaşımını sağlamak için titizlikle çalıştıklarını vurgulayan Başkan Genç, “Kapalı yol kalmayıncaya kadar mücadelemiz devam edecek” dedi.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Mayıs ve Haziran aylarında başlayacak yayla göçü öncesinde vatandaşların kırsal yol ağlarında bir sorun yaşamaması adına kar temizleme çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, Çaykara ilçesi Çayıroba Mahallesi, Maçka ilçesi Kulat Boğazı ve Hanzariye Boğazı bağlantı yolunu ulaşıma açtı. Çaykara ilçesi Demirkapı Mahallesi Yedigöller yolunda ise kar ve kürtük temizleme çalışmaları aralıksız devam ediyor.

EKİPLER SEFERBER OLDU
Vatandaşların gidecekleri yerlere güvenli bir şekilde ulaşmaları için hassasiyet gösteren Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, “Ekiplerimiz karla kaplı yollar için seferber olmuş durumda. Vatandaşlarımızın mahallelerine ve yaylalarına sağlıklı yolculuk yapabilmesi için çalışmalarımız sürüyor. Kapalı yol kalmayıncaya kadar mücadelemiz devam edecek. Vatandaşlarımız bu mevsimde yaylalara göç ediyor. Amacımız onların gidecekleri yerlere güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağlamak. 18 ilçemizde vatandaşlarımızın her zaman yanındayız” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Günebakış Trabzon Haber