Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

Çebi: Fark atacağız

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, 31 Mart’ta yeni bir zafere hazırlandıklarını söyleyerek “Ortahisar’ımıza hemşehrilerimizin teveccühleriyle sadece seçim kazanmayacağız, aynı zamanda fark atacağız, yeni bir destan yazacağız.” dedi.

Çebi: Fark atacağız


Çebi: Fark atacağız

HER AN SAHADAYIZ
Cumhur İttifakı ve AK Parti Belediye başkan adaylarıyla birlikte seçim çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini ifade eden Selahaddin Çebi, “Ortahisar’da Belediye Başkan Adayımız Sayın Ergin Aydın ile birlikte mahalle mahalle, sokak sokak vatandaşlarımızla, esnaflarımızla bir araya gelerek istek ve talepleri dinliyor, not ediyor, çözüm odaklı projelerimizi anlatıyoruz.” dedi.
HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ
Çebi şöyle devam etti: “31 Mart seçimlerine hazırlanırken yüreklerimizdeki coşkuyu ve heyecanı bir kez daha hissediyoruz. Yeni bir başarı için, yeni bir destan yazmak için gayretle devam ediyoruz. Daha önce olduğu gibi bugün de hep birlikte başaracağız.
AK PARTİ DEMEK HİZMET DEMEKTİR
AK Parti demek hizmet demektir. Bu kutlu davaya gönül veren herkesin ortak amacı, milletimize daha iyi hizmet etmektir. Biz, bütün insanlarımızın gönlüne girmeye talibiz. Çünkü bizler şimdiye kadar vatandaşlarımızla hareket ettik ve bugüne kadar onların desteğiyle birçok başarıya imza attık.
GÖNÜL BİRLİKTELİĞİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ
Bizim siyaset anlayışımız eser, icraat ve hizmet siyasetidir. Herkes bilir ki gerçek belediyecilik AK Parti belediyeciliğidir. Gönül birlikteliğimizi sürdüreceğiz, yeni zaferlere hep birlikte yürüyeceğiz. Çünkü biz birlikte güçlüyüz, birlikte daha büyük işlere imza atacağız.
GELECEĞİMİZİ İNŞA EDİYORUZ
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK kadroların belediyecilik anlayışı insan odaklı belediyecilik anlayışıdır. Yani bizim için asıl olan şehirlerimizi güzelleştirmek ve hemşehrilerimizin refahını her gün daha ileriye taşımaktır. AK Parti’nin belediyecilik anlayışı sadece bugün için değil, gelecek nesiller için de önemlidir. AK Parti sadece bugünü değil geleceği de inşa ediyor.” 
BİR SEÇİMDEN ÇOK ÖTESİ
İlçe Başkanı Çebi, 31 Mart seçimlerinin yerel seçimlerin ötesinde çok büyük anlamlar taşıdığını belirterek “31 Mart seçimleri aynı zamanda ülkemizin terörle mücadelesi, yerli ve millî savunma hamlelerinin devamı için de çok büyük önem taşımaktadır. 31 Mart, bölgemiz için Ortadoğu için, Akdeniz için, bölgenin istikbali için önemli bir seçimdir. Bu ülkeye zarar vermek isteyenlere, bu ülkenin geleceğine engel olmak isteyenlere, milletimiz 31 Mart’ta gereken dersi verecektir. ” ifadelerine yer verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Günebakış Trabzon Haber