Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

Çetin Çebi Araklı’dan belediye başkan aday adaylığını resmen açıkladı

Çetin Çebi Araklı’dan belediye başkan aday adaylığını resmen açıkladı

Uzun zamandan beri sahada çalışmalarını sürdüren ziyaretler yapan ve her kesimin görüşlerine başvuran işadamı Çetin Çebi, Araklı AK Parti İlçe başkanlığında düzenlediği basın toplantısı ile AK Partiden Araklı Belediye başkan aday adayı olduğunu resmen açıkladı. Araklı’ya hizmet noktasında asla sorumluluktan kaçmadığını belirten Çebi, “Bunun onurunu ve gururunu yaşıyorum” dedi.

Başta AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere partiye omuz veren, mücadele etmiş dava arkadaşları ve Araklı halkına yakışır bir başkan aday-adaylığı süreci geçirmek için elinden geleni yapacağını belirten Çetin Çebi, “Bu bir hizmet yarışıdır. Bu yarışa giren herkese başarılar diliyorum. Hepimizin yolu açık olsun” dedi.

ARAKLI’YI HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Araklı Özgen mahallesinden olan Çetin Çebi aday-adaylık açıklamasını ailesi, yakınları ve akrabaları ile birlikte yapmış olmasını ise şu sözlerle açıkladı:

”Annemin ve eşimin hayır duaları ile yola çıktım. Onların desteği benim için çok kıymetli. Araklı’da seçimleri kadınlarımızla, gençlerimizle ve yaşlılarımızla birlikte kazanacağız ve Araklı’yı hep birlikte yöneteceğiz. Allah utandırmasın.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Günebakış Trabzon Haber