Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

CHP Kaşüstü’nün her yerinde

CHP, tabiri caizse, Kaşüstü’nü sardı. İlçe Başkanı Erol Pekşen ve ana kademe yöneticileri esnaf ziyareti yaparken, Kadın Kolları Başkanı Sinem Öztürk ve kadın kolları yöneticileri Kaşüstü semt pazarında vatandaşlar ve pazarcı esnafı ile sohbet etti.


CHP Kaşüstü’nün her yerinde

CHP, tabiri caizse, Kaşüstü’nü sardı. İlçe Başkanı Erol Pekşen ve ana kademe yöneticileri esnaf ziyareti yaparken, Kadın Kolları Başkanı Sinem Öztürk ve kadın kolları yöneticileri Kaşüstü semt pazarında vatandaşlar ve pazarcı esnafı ile sohbet etti.  Ülke ekonomisinin en iyi hissedildiği platformun pazar yerleri olduğunu ifade eden Başkan Sinem Öztürk, “Amacımız Yomralı hemşehrilerimize hal hatır sormak ama selam verdiğimiz herkesin ortak gündemi geçim sıkıntısı, alım gücündeki kötü gidişat. Alanın da satanın da memnun olmadığı bir durumla karşı karşıyayız. Artık sandığı vatandaşlar hem de yüksek sesle telaffuz ediyor” dedi. 

Halkın partilerine ilgisinin de yoğun olduğunu dile getiren Öztürk, “Cumhuriyetle yaşıt bir parti olarak bu ilgi alışık olduğumuz bir durum. Ama şu var ki, şimdiye kadar hükümet partisinden başka bir partiye oy vermediğini söyleyen vatandaşlarımız dahi şimdi bizim yanımıza gelip, ‘Oyum sizin’ diyor. Bunu dile getirmek, bizimle paylaşmak istemelerindeki sebep de CHP’yi umut olarak görmeleri” şeklinde konuştu. 

CHP Yomra Kadın Kolları heyeti daha sonra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık’ın tahsis ettiği alanda haftada bir gün açılan kadın emeği pazarında, evde üreten kadınlarla bir araya geldi.  Heyet, dernekleşme sürecindeki oluşumun ekibiyle, yapılabilecekleri de konuşma fırsatı buldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ