Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

DEĞİŞİMİN TAM ADRESİ!

Genç, üretken, çalışkan ve yerel yönetim tecrübesi ile işinin hakkını verecek bir profile sahip olan Tuncay Tolga Özçakmak’ın 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde İstanbul’un en gözde yerlerinden biri olan Beykoz İlçesinde CHP Belediye Başkan adayı gösterilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

KAZANMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK

Karadeniz uşağı Artvin’in evladı olan Tuncay Tolga Özçakmak, Beykoz’da yapılan anketlerde de birinci çıkarken kısa sürede kendisini sevdirmeyi ve gönülleri kazanmayı başardı. Özçakmak, aday gösterilmesi hainde seçimleri kazanacaklarından yüzde yüz emin olduğunu dile getirdi.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun her fırsata tarif ettiği “Hem kazanacak, hem de başkanlığın hakkını verecek” donanıma sahip, değişimin tam adresi olarak gösterilen Tuncay Tolga Özçakmak’a taraflı tarafsız bir destek var.

BEYKOZ’U BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Beykoz ilçesinin yıllardır adeta rant ve talan merkezi olarak görüldüğünü, sorunların çözümü yerine devasa yeni sorunlar eklendiğini belirten Tuncay Tolga Özçakmak, “Biz Beykoz’u Beykoz’da yaşayan herkesle her kesimle kardeşlik duyguları ile dayanışma ve birlikte yöneteceğiz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Günebakış Trabzon Haber