Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

EMEKLİ İKRAMİYELERİ NE ZAMAN YATACAK ?

Milyonlarca emeklinin merakla beklediği emekli bayram ikramiyesi konusunda açıklayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptı.

EMEKLİ  İKRAMİYELERİ NE ZAMAN YATACAK ?

Milyonlarca emeklinin merakla beklediği emekli bayram ikramiyesi konusunda açıklamayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptı. Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyeleriyle gerçekleştirilen iftar sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, emekliye bayram ikramiyesi konusundaki çalışmalardan bahsetti.

Geçtiğimiz yıl bin lira olan bayram ikramiyesine zam yapılacağını açıklayan Erdoğan, emekli bayram ikramiyesinin  1100 lira olacağını ve bu konuda düzenlemenin en kısa sürede hayata geçirileceğini belirtti. Erdoğan, Emekliye bayram ikramiyesi 1100 TL olarak kararname ile geçireceğiz, bayrama yetişecek” dedi.

Bayram ikramiyesinin ne zaman yatacağına ilişkin bir açıklama ise yapılmazken, Cumhurbaşkanı Erdoğan daha önce yaptığı açıklamada Ramazan Bayramı ikramiyelerinin mayıs ayının ilk haftasında vatandaşların hesaplarına yatırılacağını söylemişti. İkramiyeyi bekleyen emekliler,

Buna göre bayram ikramiyesi ödemelerinin 3-7 Mayıs 2021 tarihlerinde ödenmesi bekleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ