Reklam
Reklam

Emniyet Müdürlüğümüz ilgili birimlerince uygulamalarda

Emniyet Müdürlüğümüz ilgili birimlerince; 26.11.2018-02.12.2018tarihleri arasındayapılan uygulamalarda;

Emniyet Müdürlüğümüz ilgili birimlerince uygulamalarda

Emniyet Müdürlüğümüzce FETÖ/PDY terör örgütüne yönelik yapılan çalışmalar neticesinde; 23 şahıs yakalanmış,3 şahıs emniyetteki işlemleri ardından serbest bırakılmış,7 şahsın adli makamlara sevki sağlanmış; bu şahıslardan2’si adli kontrol şartı ile serbest kalırken, 5 şahıs tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir. 9 şahsın ise gözaltı işlemleri devam etmektedir.

FETÖ/PDY terör örgütüne yapılan çalışmalara ek olarakgözaltına alınan 3 şahıstan; 2 şahsın Gümüşhane iline, 1 şahsın Karaman iline dosya kapsamında sevkleri sağlanmış, 1 şahsın ise Erzurum ilinde yürütülen soruşturmasına istinaden gözaltına alınmış, aynı gün ifadesi alınarak emniyetten serbest bırakılmıştır.

Ayrıca daha önceden gözaltına alınmış ve soruşturması devam eden 3 şahsın çıkarıldıkları adli makamlarca; adli kontrol şartı ile serbest bırakılmışlardır.

İlimizde genelinde yapılan asayiş denetim ve kontrollerinde ise;        

Ayrıca;

Trafik ekiplerimizce yapılan denetimlerde ise;

Bu kapsamda;

             Bu çerçevede, Emniyet Müdürlüğü olarak vatandaşlarımızın daha sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir ortamda bulunmalarının devamının sağlanması adına uygulanan tedbirlerimizin bundan sonrada kararlılıkla sürdürüleceği hususunu,

KAMUOYUNA SAYGI İLE ARZ OLUNUR.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ