Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

Erman Toroğlu’ndan, Fenerbahçe ve Malatya’ya Tepki 

Trabzonspor’un Malatyaspor maçının ertelenmesi sonrasında Fenerbahçe camiasının yaptığı açıklamaya bir tepki de ünlü spor yorumcusu Erman Toroğlu’ndan geldi.

Erman Toroğlu’ndan, Fenerbahçe ve Malatya’ya Tepki 

Aspor’da yayınlanan Takım Oyunu programında Fenerbahçe’nin açıklamalarını yorumlayan Erman Toroğlu, sert tepki gösterdi.

Erman Toroğlu, özetle şu ifadeleri kullandı:  “Burada olay gevrekte… Gevrek ikili oynamış. Bir şey merak ediyorum. suanda hala artçı depremler devam ediyor. Fenerbahçe yönetim kurulu ve Ali Koç, Artçılar devam ediyor öyle geliyor haberler.. Maç başladı, 15 bin kişi öldü. Kına yakar mısınız? Değer mi bu yaptıklarınıza.. Bu risk var.. Bilmiyorum öyle söylüyorlar. Depremle ilgili insanlar öyle söylüyor. Trabzon diyor ki “kardeşim ben öbür tarafa sordum, Federasyona sordum, öbür tarafta iptal edin demiş. tek taraflı yapmamışlar. Bu nasıl bir olay. bu kadar insan sağlığından önemli mi? Artçılar devam ediyor. Maç başladı, 15.00 kişi öldü, değer mi bu yaptıklarınıza? İnsan sağlığından daha önemliyse Fenerbahçe şampiyonluğu kupayı versinler. Herkes dışarıda yatıyor, ayıptır ya! Al kupayı git, yazıklar olsun! 38 kişi ölmüş. İnsanların çoğu oraya gitmekten korkuyor, herkes dışarda yatıyor. Bunlar zengin çocuğu.. Bunlar başka yerde yatıyor. Oraları görmemişler. Ben oralarda hep gezdim. Ayıptır ve terbiyesizliktir.. 5 bin kişi öldü, 10 kişi öldü kupaysa al kupayı git. Yazıklar olsun.. Trabzon’a sorulmuş, öbür tarafa sorulmuş. Gevrek çıktı bugün beyanat verdi. Allah Allah… Bütün herkes siyah bantlarla çıkıyor. Malatya’ya, Elazığ’a geçmiş olsun. Demek ki Malatya başkanı da sallamıyor seyircisini.. Fenerle beraber seyircim ölsün diyor. Artçılar oluyor, tehlike var diyorlar. Gevrek’te, Gevrek gevrek konuşuyor..” 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ