Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

FARKINDALIK OLUŞTURACAĞIZ

Yeşilay Trabzon Şube Başkanı Boz, polis kontrol noktasını ziyaret etti

FARKINDALIK OLUŞTURACAĞIZ

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Yeşilay Şube Başkanı Köksal Boz, pandemi döneminde sokağa çıkma kısıtlamaları nedeni ile polis kontrol noktasında denetimde bulunan polisleri ziyaret etti.

Trabzon Liman Kavşağındaki polis kontrol noktasındaki polisleri ziyaret eden Boz, görevli ekiplere Yeşilay’ın tanıtıcı broşürleri ile hediyelerinin bulunduğu çantayı hediye etti. Boz, Trabzon İl Emniyet Müdürü Metin Alper nezdindeki tüm polislere, görevlerinde başarılar dileyerek, Yeşilay ve Emniyet Müdürlüğü’nün farkındalık olacak projeler yapmak için çalışmalar yapacağını dile getirdi.

Boz, sahada görev yapan Emniyet ekiplerine zorlu görevleri için teşekkür ederek, “Bu soğuk havada bu pandemi şartlarında bizlerin sağlığı için şehrin her tarafında görev yapan emniyet mensubu kardeşlerimizden Allah razı olsun.

Bizlerde Yeşilay olarak onları bşrkac dakikalığınada olsa görev yapan kardeşlerimizi ziyaret ederek onları bağımlılkla mücadele konusunda bilgilendirerek kendilerine Yeşilayımızın  broşür ve hediyelerini verdik .

İl Emniyet Müdürümüz Sn. Metin Alper, nezdinde bütün emniyet teşkilatımıza teşekkür ediyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ