Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

Gelecek Parti İl Başkanı Kamiloğlu Sokak Eylemleri Çözüm Değil Dedi

Sokak eylemlerini, Ekonomik düzelme getirmesi mümkün olmadığından asla tasvip etmiyoruz. Gelecek Partisi olarak, Cahil ve Beceriksiz yönetime olan tepkinin sandıkta gösterilmesi gerektiğine inanıyoruz. 

Gelecek Parti İl Başkanı Kamiloğlu Sokak Eylemleri Çözüm Değil Dedi


Gelecek Parti İl Başkanı Kamiloğlu Sokak Eylemleri Çözüm Değil Dedi

Ancak unutulmamalıdır ki, meşru çerçevede yapılan gösteri ve protesto, her vatandaşın anayasal hakkıdır ve bu hakkını kullanan kişiler için devletin karşısında oldukları söylenemez. Böylesi bir ortamda Ülkeyi yönetenlerin sorumluluğu, tepkisini ortaya koyan insanları ötekileştirmek değil anlamaya çalışmaktır. 
1 ay içerisinde TL %40″ın üzerinde değer kaybetmişken, millet aynı ölçüde fakirleşmişken ve ekonomi adeta iflasa sürüklenirken yöneticilerin doğru yaptık diyerek sorunu görmezden gelen tavırları, vatandaşın kendini sokakta ifade etme isteğinin ana nedenidir. Zira bu durumun millet adına sürdürülebilir olmadığı açıktır. 
Hükümet yetkililerinden beklentimiz, ekonomik durumla ilgili millete umut olacak açıklamalar yapması ve hamasetten uzak, bilim ışığında bir yol haritası ortaya koymasıdır. Eğer bunu yapma vizyonu ve kabiliyeti yoksa, Ülkeyi Erken değil HEMEN SEÇİME götürmelidir. 

Hasan Kâmil VELİOĞLU 
GELECEK PARTİSİ TRABZON İL BAŞKANI

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ