Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

Gelecek Partisi Akçaabat İlçe Başkanı Okan KOÇ Akçaabat Belediyesi ne iş yapar? 

Akçaabat İstiklal Caddesinde yapılan cephe sağlıklaştırma çalışmaları 1 yılı geçti hala bitmedi, doğalgaz çalışmaları geçen yıl yarı kalmış bu yıl devam ederek yol yarılmış kutular yerleştirilmiş ama ne hikmetse 20 gündür temizleme çalışmaları yapılamamıştır.

Gelecek Partisi Akçaabat İlçe Başkanı Okan KOÇ Akçaabat Belediyesi ne iş yapar? 


Gelecek Partisi Akçaabat İlçe Başkanı Okan KOÇ Akçaabat Belediyesi ne iş yapar? 

Ekonominin ve alışverişin en etkin olduğu istiklal caddesinin içler acısı durumda olması Akçaabat’a ve esnaflarına zarar veriyor.
İl dışından veya yurt dışından Akçaabat’a gelip bu caddeye girmeyen pek yok gibidir.

Yağmur yağınca caddedeki çukurlar su birikintileriyle doluyor. Araçlar, kaldırımdan yürüyenler ve cadde esnafı zarar görüyor ama hiçbir yetkili ilgi göstermiyor, denetim yapmıyor.

Cephe sağlıklaştırma ve doğalgaz gibi altyapı çalışmaları tamamen bitince caddenin trafiğe kapatılacağını bildiğimiz için 10 gün önce yetkililere kısa vadeli çözüm olsun diye “güzelleştirme” yapabilir miyiz dedik. Onların yaptığı sadece çukurları mıçırla kapatmak oldu. Oysa ki çukurlar ve yarıklar beton dökülerek kapatılabilirdi.

Bazı mahalle ve sokaklardaki sıkıntıları da biliyoruz. Millet gibi biz de sonuç odaklı düşündüğümüz için sesimizi çıkarmıyoruz ama artık yeter! Liyakatli kadrolar olmayınca plan program dahilinde işler yapılmadığını her platformda (trafik, otopark, işleyiş ve öncelik sırası) önümüze sermekten vazgeçin. 

Millet adına buradan Akçaabat Belediye’sine sesleniyorum: Plansız iş yapmayın! Halkı ve esnafı düşünerek plan dahilinde etap etap çalışma yapın ve hiç kimseyi mağdur etmeyin.

Saygılarımla,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ