Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

HIRSIZLIK ŞÜPHELİSİ ŞAHIS YAKALANDI

13.09.2021 günü 12:00 sıralarında Trabzon Kuyumcular Odasından Güven Timi ekiplerimize telefonla ulaşılarak,Güven Timi Ekiplerince yapılan çalışmalarda;

HIRSIZLIK ŞÜPHELİSİ ŞAHIS YAKALANDI


HIRSIZLIK ŞÜPHELİSİ ŞAHIS YAKALANDI

13.09.2021 günü 12:00 sıralarında Trabzon Kuyumcular Odasından Güven Timi ekiplerimize telefonla ulaşılarak, İstanbul Kuyumcular Odasına kayıtlı bir işletmeden bir adet altın bilezik ve Osmanlı tuğralı bir adet altın kolyenin çalındığını ve Trabzon’da olabileceğini belirtmeleri üzerine Güven Timi Ekiplerince yapılan çalışmalarda;

Kunduracılar caddesinde kuyumculara girip çıkan bir şüpheli şahıs görülmüş, yapılan takip sonucunda şahıs, altın bileziği satmak üzere girdiği bir işletmede yakalanmıştır. Ayrıca şahısla yapılan mülakat sonucu Osmanlı tuğralı altın kolyeyi bir işletmeye 2850 ₺ ye sattığını beyan etmiştir.

Şüpheli şahıs bir adet bilezik ve 2850 ₺ para ile gerekli işlemler yapılmak üzere Polis Merkezi Amirliğine teslim edilmiştir. 

 Trabzon halkının huzur ve sükununu, “güvenli çevre ve huzurlu toplum” için suç ve suçlulara karşı yürütmekte olduğumuz kararlı mücadelemiz aralıksız devam edecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ