Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

İyi ki Varsın Eren: Kesişme” Filmini Sıradan Bir Film Değildir

Öğrencilerle birlikte “İyi ki Varsın Eren: Kesişme” filmini izleyen Müdür Burak Fettahoğlu, “Bu sıradan bir film değildir, mutlaka herkes izlemelidir” dedi.


İyi ki Varsın Eren: Kesişme" Filmini Sıradan Bir Film Değildir

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Fettahoğlu,

Trabzon’un Maçka ilçesinde 11 Ağustos 2017’de terörist saldırısı sonucu şehit olan Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in öyküsünü anlatan “İyi ki Varsın Eren: Kesişme” filmi öğrencilerle birlikte izleyen Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Burak Fettahoğlu göz yaşlarına hakim olamadı.

Eren Bülbül’ün doğum günü olan 1 Ocak’ta vizyona giren filmi binlerce kişi tarafından izlendiğine dikkat çeken Müdür H. Burak Fettahoğlu, “Sayın Valimizin öncülüğünde ilimizdeki 10 bin öğrencimizle bu film ile buluşturmayı amaçlıyoruz. Öğrencilerimiz ile birlikte filmi izledik. Çok duygulu anlar yaşadık. Duygulanmamak, gözyaşı dökmemek mümkün değildir. Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizi, vatanını, milletini ve ailesini seven, gerektiğinde canını seve seve feda edecek bireyler olarak yetiştirmek asli görevimizdir. Bu anlamda “İyi ki Varsın Eren: Kesişme” filmi sıradan bir film değildir. Mutlaka herkesin izlemesi gerekten bir filmdir. Filmin yapımında başta TRT olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ