Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

İYİLİK PAHALI BİR ŞEY DEĞİLDİR

Hepiniz Kelebek Çocuk Elif i merak ediyosunuzdur umarım..Elifin ilk videoda ki halini çoğunuz seyredememişti bile,hepimiz çok üzülmüştük..

Hepiniz Kelebek Çocuk Elif i merak ediyosunuzdur umarım..Elifin ilk videoda ki halini çoğunuz seyredememişti bile,hepimiz çok üzülmüştük….Elif in ameliyatı son derece başarılı geçti..Sağ bacağında tümör de bulunan Elifimizin bacağı kalça kemiğinin 15 cm altından ampute edildi..Sizlere çok selamları var….
Saygı değer Hocamız Ortopedist Uzm Dr AtillaAbdioğlu . ve ekibini, hastahaneye teşekkür ziyaretine gittik..Elif için bizimle iletişime geçen Kelebek çocuklar derneği başkanı Fulden Uras hanım a ,,iletişimi hızır gibi hızlandıran Duygu Kaya Özdemir hanım a ,….
Kendisini arayıp Elif için yardım istediğimiz Kanuni Eğitim Araştırması başhekim ve Başhekim yrd Uzm Dr Erhan Kader bey e sağolsun hiç ikilemeden bize yardım elini uzattılar…..Allah razı olsun kendilerinden ..Elif önce Allaha sonrada Doktorlarımıza emanet. Sizlerin desteği ile ..kanuni Eğitim Araştırma hastahanesinde otel konforunda yeni bir bir öel oda daha düzenlemeye ..Var mısınız…

UMUT VE YAŞAM DERNEĞİ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ