Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

KAYMAKAM HACI KERİM MERAL GÖREVİNE BAŞLADI

İKİZDERE-Son Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Kaymakam Cafer Kaymakçı’ nın Edirne Meriç Kaymakamlığına atanması ile boşalan İkizdere Kaymakamlığına atanan Hacı Kerim Meral ilçeye gelerek görevine başladı.

KAYMAKAM HACI KERİM MERAL GÖREVİNE BAŞLADI


KAYMAKAM HACI KERİM MERAL GÖREVİNE BAŞLADI

1952 de ilçe olan İkizdere’nin 28.Kaymakamı olarak göreve başlayan Hacı Kerim Meral, 01 Temmuz 1990 tarihinde Gümüşhane ‘Köse ilçesi Salyazı köyünde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Salyazı İlkokulunda, Liseyi Gümüşhane Anadolu Lisesinde, Üniversite Öğrenimini ise Kırıkkale Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetiminden mezun olarak tamamladı. 2012 yılında Üniversiteden mezun olduktan 3 ay sonra İstanbul Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak atandı. Burada yaklaşık 3 yıl çalıştıktan sonra 2015 yılının Haziran ayında Edirne İl Göç İdaresinde İl Göç Uzman Uzman Yardımcısı olarak meslek hayatına devam etti.

2 Eylül 2018 tarihinde açılan İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı Sınavını kazanarak 11 Mart 2019’da Mülki İdare Amirliği mesleğine 107.Dönem Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. İl Merkez Stajını Edirne Valiliğinde yaptıktan sonra, Kaymakam Refikliği stajlarını sırasıyla; Denizli’nin Sarayköy, Diyarbakır’ın Silvan İlçelerinde tamamladı. 11 Eylül 2020 tarihinde Sivas İmranlı ilçesine Kaymakam vekili olarak görev yaptı.

İSMET KÖSOĞLU

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ