Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

Kaymakam Tolga Toğan, İbrahim Alemdağ Ortaokulunu Tebrik Etti

İbrahim Alemdağ Ortokulu 6 yılda, 10 kez Türkiye yarı finaline katılarak 36 derece elde etti.

İbrahim Alemdağ Ortokulu 6 yılda, 10 kez Türkiye yarı finaline katılarak 36 derece elde etti.

Sporda önemli başarılara imza atan İbrahim Alemdağ Ortaokulunu makamında kabul eden Kaymakam Tolga Toğan, idareci, öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.

Beraberinde Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse ile birlikte İbrahim Alemdağ Ortaokulu yıldız kızlar ve küçük kızlar voleybol takımını makamında ağırlayan Kaymakam Toğan, idareci, öğretmen ve öğrencileri başarılarından dolayı tebrik etti. .

6 yılda 12 il birinciliği, 9 il ikinciliği, 3 il üçüncülüğü, 1 il dördüncülüğü, 11 Türkiye grup birinciliği ve 10 kez Türkiye yarı finali olmak üzere toplamda 36 derece elde ettiklerirni beirten Okul Müdürü Yusuf Koz, Kaymakam Tolga Toğan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse’ye desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Beden Eğitimi öğretmeni Hüseyin Kara, imkânsızlıklara rağmen velilerin ve öğrencilerin büyük gayretleri ile önemli başarılar elde ettiklerini belirterek, “Öğrencilerimiz soğuk havaya, yağmura, sıcak havaya rağmen okul bahçesinde, kazan dairesinde, kimi zamanda başka spor salonunda çalışarak 6 yılda 36 derece elde ettik. İnşallah bu başarılarımız artarark devam edecektir”dedi.

Müdür Şükür Köse, Kaymakam Tolga Toğan’a eğitim öğretime desteklerinden dolayı teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ