Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

KAYMAKAM’DAN JANDARMA KUTLAMASI

İKİZDERE KAYMAKAMI 183.KURULUŞ YILI DOALYISIYLA BİR AÇIKLAMA YAPTI


KAYMAKAM’DAN JANDARMA KUTLAMASI

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Kaymakam Hacı Kerim Meral’in Jandarma Teşkilatının 183 üncü Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla İlçe Jandarma Komutanlarını makamında kabul ederek bir mesaj yayınladı.

Jandarma Teşkilatının 183.kuruluş yıldönümü hakkında Kaymakam Hacı Kerim Meral’in mesajı şöyle’’ Kapasitesi, tecrübesi, sorumluluk sahasının genişliği ve üstün başarılarıyla göz dolduran Jandarma Genel Komutanlığımızın 183 üncü kuruluş yıldönümünü idrak etmenin heyecan ve gururunu taşıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çizgisinden ve milletimizin dualarından aldığı güç ve ilhamla yoluna devam eden Jandarma Teşkilatımız, vatan topraklarının her bir noktasında en ücra dağlarından, sahillerindeki plajlara kadar devriye görevi yürüterek, kaçakçılık ve organize suçlardan, asayişe, göçmen ve insan ticaretinden, trafik ve terörle mücadeleye kadar vatandaşımızın huzur ve güvenliğiyle ilgili her noktada görev yapmaktadır.

Jandarma Genel Komutanlığımız, ahlaki ve mesleki değerlere bağlı, hukuka ve insan haklarına saygılı, istekli ve yetenekli personeli ile terörle mücadele ve kolluk vazifelerini etkin ve süratli bir şekilde icra etmektedir. Ciddiyet, samimiyet, diyalog ve koordinasyon içerisinde vatandaşlarımızın huzuru ve güveni için 7 gün 24 saat esasıyla görev yapan kahraman ve fedakâr tüm personeline teşekkür ediyorum. Personel kapasitesinin ve diğer teknik imkânlarının arttırılması gibi adımlar neticesinde her geçen gün daha da güçlü konuma gelen Jandarma Teşkilatımız, bundan sonraki süreçte de gelişen teknolojiye ayak uydurarak gücüne güç katacaktır.

Geleceğimizin teminatı, milletimizin huzur ve güvenliğinin sağlanmasında önemli rol üstlenen Jandarma Genel Komutanlığı’nın 183 üncü kuruluş yıldönümünü kutluyor, aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ederken, görevlerini başarıyla sürdüren Jandarma mensuplarına selam ve sevgilerimi iletiyorum’’dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ