Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

KGK İstanbul Ofisi Küresel Medyanın Buluşma Noktası

KGK İstanbul Ofisi Hizmete Hazır Oldugu Günden beri Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) tarafından İstanbul’da açılan ofis ilk günden yerli ve yabancı gazetecilerin akınına uğradı.  açılan ofis ilk günden yerli ve yabancı gazetecilerin akınına uğradı.

KGK İstanbul Ofisi Küresel Medyanın Buluşma Noktası

Genel merkez binası Ankara’da bulunan, Anadolu’nun çeşitli illerinde temsilcilik ofisleri de hizmete giren medyanın buluşma noktası Küresel Gazeteciler Konseyi’nin (KGK) İstanbul Ofisi, kapılarını açtı. İlk günden itibaren yerli ve yabancı gazetecilerin akınına uğrayan ofis teknolojik ve yeşili bol bahçesiyle dikkat çekiyor.

GENEL merkez binası Ankara’da bulunan, Anadolu’nun çeşitli illerinde temsilcilik ofisleri de hizmete giren Küresel Gazeteciler Konseyi’nin (KGK) İstanbul Ofisi, kapılarını açtı. Bugün itibariyle hizmet vermeye başlayan KGK İstanbul Ofisi, Cihangir, Süngü Sokak, No 1 adresinde bulunan iş merkezinde yer alıyor. 11 Eylül 2020 tarihi ile birlikte hizmet vermeye başlayan KGK İstanbul Ofisi, Taksim’e yürüyerek 5 dakika mesafede yer alıyor ve İstanbul’un göbeğindeki bu özel konumuyla da dikkat çekiyor. Ofis’ten KGK üyelerinin yanı sıra yerli ve yabancı tüm gazeteciler de yararlanabilecek.

DİM: SEMPATİK BİR OFİS OLDU

KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim “İstanbul’un göbeğinde çok güzel bir ofis oluşturduk. İşlevsel, teknolojik ve yeşili bol bahçesiyle sempatik bir ofis oldu. Bugün itibariyle yerli ve yabancı üyelerimiz ile değerli meslektaşlarımıza hizmet vermeye başlayacak. Emeği geçenlere çok teşekkürler. Meslektaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ