Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

Milletvekili Günnar; “Türkiye’nin Geleceği Cumhur İttifakıdır”

AK Parti Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar 11 Ağustos 2022 Perşembe günü Şalpazarı ilçesine ziyarette bulundu. 

Milletvekili Günnar; “Türkiye’nin Geleceği Cumhur İttifakıdır”


Milletvekili Günnar; “Türkiye’nin Geleceği Cumhur İttifakıdır”

Şalpazarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Günnar; “Kıymetli şalpazarlı hemşehrilerim 20 yıllık iktidarımızı , 2023 seçimlerinde zaferle taçlandırmak bizim görevidir. Biz gece gündüz demeden, kapı kapı dolaşarak, her bir eve ulaşıp yaptığımız hizmetleri anlatmalıyız” dedi.
Milletvekili Günnar “Trabzon’a ve Şalpazarına çok büyük hizmetler yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Hastaneleri, tünelleri, yolları, kentsel dönüşümleri, millet bahçelerini ve buna benzer nice yatırımları şehrimize kazandırdık. 
2023 yılı seçimlerinin önemine değinen Milletvekili Günnar; Ülkemizin kalkınmasının ve yükselişinin devam etmesi ve başlatılan vizyon projelerinin tamamlanabilmesi için şimdiden gece gündüz çalışmaya devam etmeliyiz. 
Şu anda ABD ve Avrupa ülkeri başta olmak üzere pek çok ülkede fiyat artışları yaşandığına dikkat çeken Milletvekili Günnar; Her türlü zorluğa rağmen yapılan anket sonuçlarına göre milletimizin umudunun ve sorunlarını çözebilecek tek liderin Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn.  Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur ittifakı olduğunu belirterek, “Milletimiz tarih boyunca pek çok sıkıntının üstesinden gelmiştir. Bundan sonraki süreçte de tüm zorlukların üstesinden gelecek ve güçlü Türkiye yolunda yürüyüşüne kararlılıkla devam edecektir” diyerek sözlerini tamamladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ