Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odaları bölge toplantısı Trabzon’da yapıldı

 Trabzon Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ev sahipliğinde düzenlenen 57. Karadeniz Oda Başkanları toplantısına katılan Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Erkut Çelebi, “Üyelerimizle aramızdaki en önemli köprü olan serbest muhasebeci ve mali müşavirlerimizle ortak hareket ederek başta sicil işlemleri olmak üzere hizmet kalitemizi yükseltmeye devam ediyoruz” dedi.

Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odaları bölge toplantısı Trabzon’da yapıldı


Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odaları bölge toplantısı Trabzon’da yapıldı

TÜRMOB 57. Karadeniz Oda Başkanları toplantısının açılışına Ortahisar Belediye Başkanı ve AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç, TTSO Başkanı Erkut Çelebi, Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Genel Başkanı Emre Kartaloğlu, Karadeniz Odalar Platformu Başkanı Erol Demirel, TÜRMOB Genel Sekreteri Yahya Arıkan, Trabzon Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Cüneyt Hayal, Karadeniz Belgesindeki oda başkanları ve yöneticileri katıldı.

TTSO Başkanı Erkut Çelebi, bölge oda başkanlarını Trabzon’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek, “Üyelerimizle aramızdaki en önemli köprü serbest muhasebeci ve mali müşavirlerdir. Sizlerle kurulacak iletişim ne kadar sağlıklı olursa üyelerimize nitelikli ve kaliteli hizmet sunacağımızın bilincindeyiz. Odamızla bu anlamda ortak hareket ediyoruz. Özellikle sicil işlemlerinin hızlı şekilde sonuçlandırılması için online uygulamalarımızı devreye soktuk. Muhasebeciler odamızla diyalog içinde hizmetlerimizi her geçen gün iyileştiriyoruz. Hizmet binamızda yapılacak tadilatın ardından muhasebeci ve mali müşavir arkadaşlarımıza bir bölüm ayıracağız, daha iyi şartlar sunacağız. Bu toplantıda ortaya çıkacak fikirlerin de çalışmalarımıza destek olması umuduyla hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Günebakış Trabzon Haber