Reklam
Reklam

MUHTAR HAYIR’IN İLK ZİYARETİ EMİROĞLU MEDYA’YA!

31 Mart 2019 Mahali İdareler Seçiminde 3 Nolu Erdoğdu Mahallesi Muhtarı olarak seçilen Mahmut Hayır, ilk ziyaretini Emiroğlu Medya’ya gerçekleştirdi.

MUHTAR HAYIR’IN İLK ZİYARETİ EMİROĞLU MEDYA’YA!

31 Mart 2019 Mahali İdareler Genel Seçiminde 3 Nolu Erdoğdu Mahallesi Muhtarı olarak seçilen Mahmut Hayır teşekkür ziyaretlerine başladı.

İlk ziyaretini Emiroğlu Medya’ya gerçekleştiren Muhtar Hayır, Emiroğlu Medya Reklam ve Yayıncılık Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sami Emiroğlu’nun makamında hasbihal ettiler.

Emiroğlu’na teşekkürlerini ileten Muhtar Hayır, ”Bizlere verdiğiniz destekler için Mahallem, ekibim ve şahsım adına sizlere teşekkür ederim. Söz verdiğimiz projelere Bismillah diyerek ilk adımlarımızı atıyoruz, çalışmalarımıza başlıyoruz. 3 Nolu Erdoğdu Mahallesi özlediği bir seçim geçirdi. Seçim boyunca bizlere desetklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum ve bundan sonra ki yapacağımız hizmetlerde mahalle halkımla birlikte iç içe olup istişare ederek bir çalışma yolu izleyeceğimizi belirtmek istiyorum.” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduğunu ileten Emiroğlu Medya Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sami Emiroğlu, ”31 Mart sadece mahallemizde değil, Türkiye’mizde güzel bir seçim atmosferi yaşandığı bir gündü. Halkımız takdir etti, sandıklardan büyük bir oranla birinci çıktınız. Mahallemize hizmet edecek herkese desteğimiz bakidir, göreviniz hayırlı ve uğurlu olsun, 3 Nolu Erdoğdu sizlere emanet.” dedi.

Muhtar Hayır’la ve Yönetimi ile hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra, eski günleri yad edip ayrıldılar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ