Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

MUSFATA KÜÇÜKİBRAHİMOĞLU TRABZON İYİ PARTİ İL BAŞKANLIGINA ADAYIM DEDİ

Kuruluş aşamasının her kademesinde gururla ve büyük bir özveri ile yer aldığım cesurlar hareketi İyi Parti’ de teşkilatlarımızla yapmış olduğum istişareler  sonucunda İyi Parti Trabzon İl Başkanlığı için aday olmaya karar vermiş bulunmaktayım.


MUSFATA KÜÇÜKİBRAHİMOĞLU TRABZON İYİ PARTİ İL BAŞKANLIGINA ADAYIM DEDİ

Aday olmaktaki tek amacımız bilgimizle, tecrübemizle partimizi daha iyi yönetmektir. Başka bir amacımız ve niyetimiz yoktur ve asla olamaz. Biz Parti içerisinde bir güç mücadelesine girmiyoruz. Güçlü ve tecrübeli bir il yönetimiyle partimizin iktidar mücadelesine Trabzon’dan katkı sağlamak istiyoruz.

Ben şahısların değil İyi Parti teşkilatlarının  il başkanı adayıyım.

         Biz; siyaseti birilerinin omuzlarına basarak değil , arkadaşlarımızla omuz omuza yapmak için aday olduk. Biz, iktidara yürüyen partimizde birlik ve beraberliği sağlamak için aday olduk.

İyi Partili herkesi bir ve değerli gören anlayışla partimizi yönetmeyi amaçlamaktayız. İyi Parti bütün İyi Partililerin partisidir. Biz hiç  kimsenin, hiç bir delege arkadaşımızın  telkinle, zorlamayla, hatır gönül işi ile  bize destek vermesini istemiyoruz. Değerli delegelerimizin özgür iradeleriyle partimizi başarıyla yöneteceğine inandıkları, güvendikleri listeye oy vermelerini istiyoruz.

Ehliyet ve liyakatin esas olduğu güçlü bir yönetim oluşturarak partimizi önce Trabzon’da ilk sıraya taşıyacak ve iktidara emin adımlarla yürüyen İyi Parti’ye layık bir yönetimle delegelerimizin karşısına çıkacağız ve seçimi alacağız .

Çıktığımız bu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun. Trabzon iyi olsun. Türkiye iyi olsun …

        

SAYGILARIMLA

MUSFATA KÜÇÜKİBRAHİMOĞLU

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Günebakış Trabzon Haber